ISBN

9788365740601: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/skradzione-godziny-maria-solar-32285u

Cena:


: Max Brand

Frederick Schiller Faust (1892-1944) was an American author known primarily for his thoughtful and literary Westerns under the pen name Max Brand. Prolific in many genres he wrote historical novels. detective mysteries. pulp fiction stories and many more. This is one of his work. The plot is well constructed with well drawn subsidiary characters and provides a number of interesting twists. Highly recommended. especially for those who love the Old Western genre. Also Brand was best known for writing Western novels. and many films have been adapted based on his stories.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:


Złoty dom Goldenów

Autor: Salman Rushdie

Triumfalny powrót Rushdiego do powieści realistycznej!

Akcja Złotego domu Goldenów rozpoczyna się w dniu inauguracji prezydentury Baracka Obamy – w Nowym Jorku osiedla się tajemniczy cudzoziemiec. miliarder Neron Golden. Razem z osobliwym imieniem. nieokreślonym akcentem i aurą niebezpieczeństwa przywozi ze sobą trzech dorosłych synów. ale ani jednej żony lub kochanki. Przewodnikiem po imperium Goldenów. powoli wikłającym się w sieć rodzinnych intryg. sekretów i zbrodni. jest młody filmowiec. ich sąsiad. któremu zbliżenie do ekscentrycznej rodziny pozwala stać się mężczyzną. Tymczasem kampanię prezydencką rozpoczyna pewien bezwzględnie ambitny. narcystyczny arogant z makijażem i farbowanymi włosami. postać jakby wyjęta z komiksu.

Złoty dom Goldenów to współczesna amerykańska epopeja rozgrywająca się na tle niedawnych i aktualnych wydarzeń i niezrównana powieść o tożsamości. prawdzie. trwodze i kłamstwach w nowym świecie prawd alternatywnych.  

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


Religie świata antycznego. W sześciu tomach. Tom II: Religia Religia hellenizmu

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Pośród wszystkich religii tak zwanych pogańskich nie ma ani jednej. która by naszej inteligencji była jednocześnie i tak dobrze znana i tak głęboko nieznana jak religia starożytnej Grecji. Może się to wydawać paradoksalnym. ale tak jest. Jeśli chodzi o religię hellenizmu. to można o niej powiedzieć. iż jest to przenikanie się religii greckiej i wierzeń wschodnich. W kolejnych tomach autor ukazuje relacje pomiędzy hellenizmem a judaizmem. Wreszcie w tomach piątym i szóstym Zieliński zajmuje się religią Rzeczypospolitej Rzymskiej. o której tak pisze: „Znaczenie kultury Rzymu w

13: https://woblink.com/ebook/slowianie-uroczystosci-i-obrzedy-jadwiga-teresa-papi-32312u

Cena:


Zjawiska mistyczne i ich tłumaczenia

Autor: Józef Teodorowicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Zjawiska mistyczne obejmują m.in.: zjawisko niejedzenia (inedii). bilokacji. stygmatyzacji. wizji plastycznych pojawiających się jakby to były zjawiska realne. Rozumienia i mówienia w językach obcych. których dana osoba nigdy się nie uczyła. ani nawet pośrednio nie miała z nimi kontaktu. poznawanie stanów duszy obcych osób i przepowiadanie wydarzeń. jakkolwiek one nie tkwią w przyczynach naturalnych. ale zależą od wolnego wyboru człowieka itp. Autor w sposób drobiazgowy zajmuje się się analizą zjawisk mistycznych jakich doznawała. bądź jakie występowały w jej obecności. u niemieckiej mistyczki Teresy Neumann. Książka jest

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32183/epub

1:

:

Cena:


Dzieje lisowczyków. W czterech tomach: tom III

Autor: Wojciech Dębołęcki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Dzieje lisowczyków. W czterech tomach. Lisowczycy. lisowczyki (początkowa nazwa straceńcy. również chorągiew elearska) – formacja lekkiej jazdy polskiej o charakterze utrzymującego się z łupów wojska najemnego. Oparta na wzorach ustrojowych konfederacji wojskowych. sformowana została w 1614 roku – pierwotnie jako konfederacja żołnierska pod wodzą pułkownika Aleksandra Józefa Lisowskiego herbu Jeż. Zawiązki tej formacji powstały już jednak w czasie służby Lisowskiego u Dymitra II Samozwańca w latach 1607–1611. Dwutysięczny oddział lisowczyków brał udział w wojnie polsko-rosyjskiej 1609–1618. Od śmierci Lisowskie

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:


Ostatni policjant

Autor: Ben H. Winters

Ostatni policjant. wykreowany przez Bena Wintersa to pierwsza część trylogii. która prezentuje fascynujący portret Stanów Zjednoczonych pół roku przed apokalipsą. Świat ulega destrukcji. gospodarka przeżywa największe w historii dziejów załamanie. a ludzie przestają wierzyć we wszystko co do tej pory było im bliskie. Jedyną osobą. która do końca chce pozostać wierna swoim ideałom jest detektyw Henry Palace na co dzień rozwiązujący zagadki związane z morderstwami. Poznajemy go w trakcie prowadzenia śledztwa w cieniu asteroidy 2011GV1. Czy bycie prawym człowiekiem mu się opłaci? Odkryj tajemnicę wiszącą na krawędzi apokalipsy!

Tłumaczenia książki podjął się Robert J. Szmidt. który jak przyznaje podczas pracy zwrócił szczególną uwagę na literackość tekstu. – Jest w nim ta urzekając

32: https://woblink.com/ebook/mirror-mirror-cara-delevingne-32240u

Cena:magdalena paluszkiewicz, powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego z biologii, zabójcze cialo, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, kali linux testy penetracyjne pdf, plac dzierżyńskiego warszawa, medea pdf, cechy prozodyczne mowy, paweł iwanowicz cziczikow, piękni ludzie, metody resocjalizacji penitencjarnej, sensację dwudziestego wieku, filozofia wychowania, wydawnictwo lekarskie pzwl, filozofia podstawy…