ISBN

9788362897940: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/modele-biznesu-wobec-wyzwan-wspolczesnego-zarzadzania-adam-jablonski-128146u

Cena:


Jak mogłaś

Autor: Heidi Perks

Byłaś za nią odpowiedzialna. a teraz zaginęła…

Charlotte. przyjaciółka Harriet. opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc. że spuściła małą z oka ledwie na chwilę. że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet winą za nieszczęście obarcza Charlotte. Jak mogłaby jej wybaczyć?

Dwa tygodnie później obie kobiety zmuszone są spotykać się na komisariacie. Będą przesłuchiwane w sprawie pewnego morderstwa. Sytuacja zaczyna się komplikować. bo na jaw wychodzą liczne sekrety. Harriet i Charlotte muszą zdecydować. czy wzajemnie sobie pomóc. Tak przecież robią najlepsze przyjaciółki. prawda?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99książki socjologiczne, robert bonek, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi ebook za darmo, echo z otchłani chomikuj, żurek neonówka, angielski dla zaawansowanych pdf, ludowa historia stanów zjednoczonych, zawodność, teście wechslera, emma darcy, drewa tomasz, jarosław kaczyński portret, nauka angielskiego pdf, zamach w polsce, władca lewawu test, adam szymański, brzeziński metodologia badań psychologicznych, gazety online za darmo, niewinna krew, wnuki…