ISBN

9788365973542: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/musisz-tam-wrocic-historia-przyjazni-lusi-gelmont-i-zuzanny-ginczanki-stauber-maria-125240u

Cena:


Opowieści z Biura Duchów

Autor: Ada Edelman

Prawdziwe historie osób. które doświadczyły kontaktu z drugą stroną

Biuro Duchów to nazwa popularnego bloga. na którym autorka zamieszcza historie o duchach i życiu po życiu. Przekazy pochodzą w większości z listów nadsyłanych przez czytelników. którzy chcieli podzielić się swoimi przeżyciami.

Opowieści z Biura Duchów to prawdziwe historie osób. które doświadczyły kontaktu z drugą stroną. otrzymując ostrzeżenia. ważne informacje lub wsparcie od bliskich. którzy odeszli. To także relacje ludzi. którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci.

Ta książka zabiera czytelnika w emocjonująca podróż w poszukiwaniu nieznanego i jest dowodem na to. że poza nami istnieje inny świat. a życie nie kończy się ze śmiercią.

__

Nie odkryję Ameryki stw

19.9: https://woblink.com/ebook/dziesiec-anielskich-przeslan-doreen-virtue-126050u

Cena:


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:


Krzyżówki dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 67 krzyżówek dla dzieci w wieku 7-10 lat. Każda krzyżówka zawiera różnorodne tematycznie zadania. Dla ułatwienia. w każdym haśle wpisana jest jedna litera. Zatem z powodzeniem poradzi sobie z nimi każdy mały miłośnik łamigłówek.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


1

:

:

Cena:613 przykazań judaizmu pdf, nie strach się bać, piekielna miłość pdf haner, ból pdf, para w ruch, jacek orzeł, na całość, ziemia planeta ludzi, mowa zależna a niezależna, tango tekst mrożek, libudzisz, szatan z siódmej klasy audiobook mp3, kamienie na szaniec audiobook free, śpiąca królewna bracia grimm, marek krzymkowski…