Chciałbym. żebyś mnie napisała

Autor: Hanka V.Mody

Lubię ciszę i krzyk. Ciszę. bo pozwala się wyłączyć i unieść na skrzydłach w refleksję. Krzyk – bo jest wielopiętrowy. Opowiadania Hanki V. Mody są jednocześnie krzykiem i ciszą. Mrocznym korytarzem i kawałkiem światła. Jeszcze powietrze będziemy w nich przenikać albo przeklinać. Rwać na strzępy wyobraźnię. Balansować. Na krawędzi wódki albo w czerwieni ust o pożądaniu.

Chciałbym. żebyś mnie napisała to zbiór na wskroś fascynujący. To kompilacja (nie)winności i nienasycenia. pożądania i pasji. melanż kolorów i smaków. To troska. tęsknota. tłum. a przede wszystkim człowiek i krzyk czułości. Myślą. mową i spojrzeniem zgrzesz. Przeczytaj. A poczujesz. że to coś więcej niż sny…

 

Kaja Kowalewska (poetka. pisarka)

Wyda: https://woblink.com/ebook/fizyka-duchowa-sekrety-wewnetrznej-ewolucji-angelis-barbara-de-136147u

Cena:


ISBN

9788373776715: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/milosc-po-przejsciach-jak-zbudowac-szczesliwy-zwiazek-liszewska-elzbieta-136262u

Cena:


ISBN

9788365404923: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/gluten-free-jak-wspolczesna-pszenica-nas-zatruwa-julien-venesson-136759u

Cena:


ISBN

9788365973832: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wyzwolenie-zwierzat-anna-szczesna-singer-peter-anna-alichniewicz-136788u

Cena:


Finanse publiczne Ukrainy

Autor: Tomasz Kawka

Książka “Finanse publiczne Ukrainy”opisuje podstawy systemu prawnego Ukrainy. prawo budżetowe. prawo podatkowe. system ubezpieczeń społecznych oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw państwowych i komunalnych. Zawiera stan prawny na 1 stycznia 2018 roku.

 

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 30


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają firmami<

24.2: https://woblink.com/ebook/laryngologia-alternatywna-konchowanie-uszu-i-inne-terapie-naturalne-kuc-elzbieta-136195u

Cena:mysli nowoczesnego polaka, zarządzanie projektami informatycznymi, respondek liberska, hymn o miłości pdf, 48 praw władzy pdf, uprawiali seks, maria kaczmarek, gry farming simulator 2015, pamiętnik z powstania warszawskiego miron białoszewski, mowa zależna angielski pdf, krzysztof podemski, adrianna michalewska, kubuś puchatek plan wydarzeń, komunikacja międzykulturowa pdf, dziewczyny z dubaju, potyczki z freudem, jakubowe księgi, logistyka książki pdf, uciekająca panna młoda, zagrożenie cywilizacyjne, agnieszka szczepanska, na mp3, pracować inaczej pdf, robert kłosowicz, andrzej pilipiuk raport z północy, rubacha metodologia…