Histeria

Autor: Magdalena Cieślik

Czy na pewno potrafisz odróżnić dobro od zła?

Rodzinne tragedie. toksyczne związki. przeszłość. która nie daje o sobie zapomnieć… Czy w świecie. gdzie każda międzyludzka relacja może okazać się wielkim rozczarowaniem. a miłość od nienawiści dzieli tylko jeden krok. można komukolwiek naprawdę zaufać?

W głowach Sandry. Mikołaja. Amandy. Sebastiana i Basi to pytanie powraca nieustannie. Ich historie. pozornie niezwiązane ze sobą. a jednak przeplatające się w zaskakujący sposób. wywołają lawinę przerażających wydarzeń – bez szans na happy end.

Niepokojący thriller. gęsty od emocji i skrywanych tajemnic. w którym nic nie jest takie. jakim się na początku wydawało.

Człowiek całe życie się oszukuje. Wierzy. że wszy

24.9: https://woblink.com/ebook/twoja-krew-nie-klamie-sabine-linek-129474u

Cena:


Zielnik klasztorny

Autor: Anna Paczuska

Przez wieki klasztory były miejscem. w którym gromadzono wiedzę na temat ziół i metod leczenia nimi. Wielu zakonników i wiele zakonnic poświęciło życie na opracowywanie nowych receptur. odkrywanie właściwości roślin i leczenie chorych. Bez ich doświadczenia i ogromnej pracy nie mielibyśmy dziś pojęcia. jakimi skarbami obdarzyła nas natura.

Książka zawiera:

Dokładny opis 45 roślin zielnych uprawianych w przyklasztornych ogródkach wraz z informacją. jak je zbierać. suszyć i przechowywać.

Dane dotyczące właściwości leczniczych poszczególnych roślin.

Najsłynniejsze przepisy na klasztorne nalewki. napary. okłady. kąpiele. wina. soki. maści. syropy i olejki lecznicze.

Ciekawostki na temat historii ziół. nazewnictwa roślin i tradycyjnych metod leczenia.

Informacje

19.99: https://woblink.com/ebook/cukrzyca-jak-z-nia-zyc-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-maciej-jedrzejec-129556u

Cena:


Boccor

Autor: Marek Tarnowicz

Wykradzione przed tysiącami lat z istniejącego w równoległym do naszego świecie Imperium Morgii. magiczne artefakty Heka i Nechacha. na przestrzeni tysiącleci trafiają w ręce wampirów. Ukryte w miejscu. które znają tylko one i strzeżone przez ich potomków. są niedostępne dla prawowitych właścicieli oraz królowej Asses. sprawcy kradzieży. Kapłani z Morgii oraz Asses. nie rezygnują z odzyskania Heka i Nechacha. Kolejne starcie ich wysłanników ma miejsce w naszych czasach. między innymi w Polsce. Zostają w nie wmieszane również agentki ABW. Karolina i Marta.

Fragment:

 

 

Za jej plecami coś uderzyło w gałąź. Złe przeczucie kazało jej zrobić obrót. W jego trakcie mignęła jej zadowolona gęba wampira. Długim susem skoczyła na pomoc nauczycielowi. W tym samym m

10: https://woblink.com/ebook/dziwne-dni-michal-stonawski-129475u

Cena:


Podniebny

Autor: Kerstin Gier

Nowa powieść Kerstin Gier. autorki bestsellerowej „Trylogii Czasu” i „Silvera”. Siedemnastoletnia Fanny rzuciła szkołę i odbywa praktykę w alpejskim hotelu Château Janvier. zwanym Podniebnym. W Święta nieco podupadły hotel przeżywa oblężenie. Zjeżdżają tu najróżniejsi goście: od słynnej łyżwiarki. przez autora thrillerów. po… właścicieli kolii z legendarnym diamentem carycy Katarzyny. Z pomocą Bena. przystojnego syna właściciela. oraz tajemniczego Tristana. Fanny spróbuje pokrzyżować szyki pewnym złym ludziom. Postara się też zachować zimną krew (i pracę!). oraz znaleźć pomysł na życie. a może nawet miłość… Niebanalny. trzymający w napięciu thriller dla młodzieży. w zachwycającej oprawie graficznej.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32.2


ISBN

9788365973658: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com

Cena:na probostwie w wyszkowie pdf, psychologiczne portrety człowieka brzezińska, proszę państwa do gazu streszczenie krótkie, góry żmijowe, tarot thota, antymonachomachia, ryszard terlecki wiek, kryminologia pdf, porozumienia zbiorowe, jedyna książka, agnieszka wantuch, terenowe organy administracji rządowej, angielski prezentacja zwroty, karolcia, jak uwodzi drań chomikuj, surtout, słownik ortograficzny pdf, kolumbowie książka, sylwia koperska…