ISBN

9788365404466: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/sekrety-wiecznie-mlodych-kobiet-boginie-nigdy-sie-nie-starzeja-northrup-christiane-136857u

Cena:


Trzy minuty medytacji

Autor: Christophe André

Już od dwóch tysięcy lat ludzie medytują. zarówno na Wschodzie. jak i na Zachodzie. Korzyści z medytacji potwierdzają obecnie liczne badania naukowe. Świecka i przystępna praktyka uważności stosowana jest w gabinetach lekarskich. w szkole. w firmach i w domach. Zapewnia pogodę ducha. siłę i jasność umysłu. pomaga także stawiać opór chorobom naszej epoki: egoizmowi. materializmowi. cyfrowemu rozproszeniu.

W książce Trzy minuty medytacji. wywodzącej się z audycji radiowej o tym samym tytule. emitowanej na falach stacji France Culture. Christophe André proponuje czterdzieści ćwiczeń medytacyjnych. Zaprasza do nawiązania przyjaźni z samym sobą i ze światem oraz na fascynujący trening umysłu.

Jeśli jesteś debiutantem. ćwiczenia te. przedstawione przez jednego z pionierów laickiej medytacji we Francji. zachęcą cię. by pójść dalej. Jeśli już medytujesz. mogą być sposobem na wprowadzenie do codziennej praktyki nowych elementów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Poprawiny

Autor: Halina Grochowska

W ponurych i siermiężnych czasach. gdy szczytem marzeń był Fiat Mirafiori. telewizor i para prawdziwych dżinsów. a zdobycie kilku rolek papieru toaletowego stawało się nie lada wyczynem. romantyczne porywy serca były co najmniej nie na miejscu. Tym bardziej. jeśli rzecz dotyczyła niepokornej. temperamentnej dziewczyny z miasta i wiejskiego chłopaka z PGR-u…

Ta mocno zakorzeniona w realiach Polski Ludowej opowieść o skomplikowanych relacjach rodziców i dzieci. partii i społeczeństwa. robotników i chłopów przenosi czytelnika do świata. który przeminął. a jednak wciąż pozostaje żywy w pamięci kilku pokoleń Polaków. Świata. w którym – mimo sztywno wytyczonych celów. norm i standardów ustroju socjalistycznego – nic nie było tak oczywiste. jak mogłoby się wydawać…

<

9.9: https://woblink.com/ebook/poradniki-oraz-inne-opowiadania-z-humorem-ludwik-koczjark-137456u

Cena:


ISBN

9788381470629: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/wedrowka-anamaru-i-inne-opowiadania-tomasz-mroczkowski-138371u

Cena:


ISBN

9788380534698: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/bezwlad-grzegorz-kapla-135621u

Cena:


Ojciec Gwiazdka i ja

Autor: Matt Haig

Kontynuacja bestsellerowego Chłopca zwanego Gwiazdką i Dziewczynki. która uratowała Gwiazdkę

Dorastanie w Elfim Jarze. gdzie wszyscy mieszkańcy są zupełnie inni od ciebie. nie zawsze jest łatwe. Nawet jeśli twoimi przybranymi rodzicami są nowożeńcy. Ojciec Gwiazdka i Mary. Amelia doświadcza tego na co dzień.

Po pierwsze. elfia szkoła może się okazać trochę męcząca. kiedy każdego dnia śpiewa się świąteczne piosenki – nawet w lipcu – i kiedy nie zdaje się egzaminów z zabawek. Po drugie. może być bardzo. bardzo zimno.

Ale gdy zazdrosny Króliczek Wielkanocny i jego wojsko przeprowadzą atak. by zatrzymać Boże Narodzenie. tylko od Amelii. jej nowej rodziny i elfów. będzie zależeć. czy uda się uratować święta Bożego Narodzenia. Zanim będzie za późno…

Zabawna. ekscytująca i pełna świątecznego uroku – wszystkie te cechy czynią powieść doskonałą lekturą na sezon świąteczny.

„The Week”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34sztuka mówienia bez bełkotania i faflunienia pdf, marco polo autor, nekropolia heroes 3, anna wiktorowska, gry umyslowe, anna sowińska, symmachia spartanska, najbardziej znane plemiona afrykańskie, żadna praca nie hańbi po angielsku, allan i barbara pease, poruszyć niebo i skyrim, córka gliniarza kristen ashley pdf, słownik psychologii, humoreski z teki worszyłły, walden czyli życie w lesie pdf…