ISBN

9788380834729: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/siodmy-sen-dorota-vinet-30097u

Cena:


Kreatywne Szkoły

Autor: Ken Robinson

W książce Kreatywne szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe. praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały. przemysłowy model edukacji i pokazuje. jak wdrożyć wysoce spersonalizowany. ekologiczny model. który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku. by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły – pełna przykładów. przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata. a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje na

24: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-moj-przyjaciel-andre-stern-arno-stern-30955u

Cena: Arno Stern


PIT-8C kiedy go wypełnić

Autor: Katarzyna Wojciechowska

Informacje PIT-8C mają obowiązek sporządzić podmioty. które wypłacały w danym roku podatkowym przychody. od których nie miały obowiązku pobrania zaliczki na podatek. Podatnicy mają wątpliwości czy w konkretnych stanach faktycznych muszą wystawić PIT-8C. czy nie. Publikacja zawiera tabelaryczny przegląd świadczeń ze wskazaniem. czy stanowią one przychód. który należy wykazać w informacji PIT-8C. czy też nie. Każdy przypadek został wzbogacony interpretacją organu podatkowego potwierdzającą przedstawioną kwalifikację tych świadczeń. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Nieświadome wybory

Autor: Jonah Berger

Większości ludzi się wydaje. że ich wybory i zachowania stanowią odzwierciedlenie ich indywidualnych. osobistych gustów i opinii. Masz dzisiaj na sobie tę. a nie inną kurtkę. ponieważ akurat ta ci się podobała. Wybrałeś taki. a nie inny zawód. ponieważ akurat ta praca wydawała ci się interesująca. Wydaje nam się dość oczywiste. że różne życiowe decyzje podejmujemy na podstawie własnych przemyśleń oraz opinii. Jak się jednak okazuje. to wcale nie jest prawda.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy. jak wielki wpływ inni ludzie mają na to. co się dzieje w każdej chwili naszego życia – i na nasze różne decyzje. od tych zupełnie błahych po te najbardziej doniosłe. Nawet zupełnie obcy ludzie mogą w zaskakująco dużym stopniu oddziaływać na nasze opinie i wybory. Okazuje się. że nasz s

44.9: https://woblink.com/ebook/sila-charakteru-james-hillman-30726u

Cena:


ISBN

9788377737323: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dieta-w-ciazy-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-magdalena-czyrynda-koleda-magdalena-jarzynka-jendrzejewska-ewa-sypnik-pogorzelska-monika-stromkie-zlomaniec-30041u

Cena: Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska


The Sleeper Awakes

Autor: Herbert George Wells

This is a short novel about a nineteen century Englishman who falls in a deep sleep only to awake over two hundred years later. The World has changed beyond recognition. and „The Sleeper” finds himself in a remarkable predicament – he has become the owner of the entire planet. However. his awakening profoundly shakes this state of affairs. and he suddenly finds himself at the very center of revolutionary social upheavals and a struggle for the ultimate power. But when he comes out of his trance he is horrified to discover that the money accumulated in his name is being used to maintain a hierarchal society in which most are poor. and more than a third of all people are enslaved. This struggle is the main focus of the larger part of the novel. The novel proposes that whatever is done officially for the good of society. individual ambition is unlikely to address the failure of capitalist structures to create a good standard of living for those whose work supports the system.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788364094460: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/kompania-sloni-vicki-constantine-croke-30702u

Cena:


Miecz

Autor: Bogdan Kross

Tysiącletnia historia. której krwawy cień niezauważalnie nadciągnął nad Polskę…

Rok 1018

Bolesław Chrobry najeżdża Kijów. Osadza na tronie przychylnego sobie księcia. a wracając do domu uprowadza księżniczkę Przedsławę i wielu możnych Bojarów. Wśród zgliszczy kijowskiego patriotyzmu rodzi się Zakon. którego jedynym celem jest zemsta. W tajemnicy przez wieki nieśli „śmierć Lachom”.

Rok 2010

Katastrofa TU – 154 pod Smoleńskiem. seria tragicznych wypadków zdarza się polskim uczonym i wreszcie makabryczna śmierć kustosza muzeum na Wawelu – starego przyjaciela…

Czy Dawid Król. właściciel Fundacji zajmującej się lokalizowaniem i zabezpieczaniem zaginionych dzieł sztuki odnajdzie zaginiony Szczerbiec? A może jego poszukiwania niespodziewanie okażą się śmie

30.9: https://woblink.com/ebook/kat-odbicia-spirala-zla-dariusz-grabowski-30377u

Cena:podstawy konstrukcji maszyn osiński pdf, kierunki geograficzne, singe, dragon age inkwizycja poradnik, rodowody cywilizacji, mitologia egipska pdf, 41 dni nadziei online pl, grzegorz radomski, hashimoto na widelcu, cytaty makbet, dzieci z bullerbyn pdf, sekcja zwłok, anna trela, kolorowy szalik pdf, zwiadowcy 2, zośka papużanka przez…