ISBN

9788395068805: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/o-piramidach-inaczej-andrzej-bochnacki-128143u

Cena:


Szkarłatna Róża Raju Boskiego

Autor: Jerzy Bandrowski

Książka opowiada o historii życia Wojciecha Męcińskiego. polskiego jezuity i o jego podróży misyjnej do Japonii.

‚Rozumie się. że wieść o męczeńskiej śmierci polskiego misjonarza wywarła w kraju olbrzymie wrażenie. Dodać do tego należy i dziwnie egzotyczne tło męczeńskiej tragedii. nikomu właściwie nieznaną bliżej Japonię. Znaliśmy Turcję. Krym. nawet Persję. ale do Japonii Polacy się nie zapuszczali. i Męciński był pierwszym Polakiem. który dotarł do brzegów Nipponu. W ogóle. pełne przygód. barwne i dziwne życie tego kapłana. tułającego się po wyspach. morzach i lądach nieznanych. jak Chiny. Formoza. wyspy Malajskie lub Japonia. było na owe czasy czymś nadzwyczajnym. czymś. co tę postać owiewało blaskiem i poezją baśni wschodnich. wywoływało w duszach nowe o

34.9: https://woblink.com/ebook/nowoczesna-korespondencja-biznesowa-po-angielsku-agnieszka-drummer-beata-williamson-128520u

Cena: Beata Williamson


Wszystkie kochanki naszego taty

Autor: Manula Kalicka

Zwariowana opowieść o dwóch siostrach wychowywanych tylko przez ojca. Ciepła i krzepiąca – dowodzi. że nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać. korzystając z inteligencji i poczucia humoru. Dowcipne dialogi. niesamowite przygody i kolejne barwne damy serca ojca wprowadzające się do domu w podwarszawskiej miejscowości.

Karolina ma piętnaście lat. Paulina sześć. Kiedy pewnego dnia mama oznajmiła im. że znika. do opieki nad dziewczynkami zmusza ich ojca. a swojego byłego męża. muzyka rockowego – Eryka. Ten. nie mając pojęcia o wychowywaniu dzieci. korzysta z pomocy niezrównanej babci Fredzi i gosposi Honoraty. a sam generuje kolejne problemy.

Ta nietypowa rodzina jest mądra. szalona. złośliwa i serdeczna.
Jak ta książka.

Powieść jest wznowieniem książki. która wcześniej ukazała się pod tytułem ‚Tata. one i ja’.

Manula Kalicka – pisarka i dziennikarka. Opublikowała 10 powieści i liczne opowiadania. Ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika ‚Polityka’. Pracowała jako bibliotekarka. producentka konfekcji damskiej. prowadziła księgarnię. obecnie prowadzi agencję literacką.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2dobraerotyka, dotyk crossa fragmenty, ebooki, pierwszaki z kosmosu pdf, żywot świętych, kasdepke mity dla dzieci, immunitet państwa, 365 dni książka online, marcus du sautoy, damskie laboratorium, łódź w xix wieku, origami łódka krok po kroku, dead island solucja…