ISBN

9788381253727: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/czlowiek-znikad-gregg-hurwitz-maria-gebicka-frac-127499u

Cena:


Tonąca w błękicie

Autor: Magda Mila

Ona i oni. Atrakcyjna singielka. mężczyzna z tajemniczą przeszłością i współczesny Piotruś Pan. Układ bez zobowiązań i szalony seks w trójkącie.

Przyjaźń. żądza. ekstaza.

Jednak kiedy troska wygrywa z podnieceniem. a czułość z potrzebą seksualnego spełnienia. dwoje z nich zakochuje się w sobie. Lila ucieka. bo boi się zaangażowania. Tomek broni się przed miłością. bo kiedyś zbyt cierpiał z jej powodu.

Czy podejmą właściwe decyzje? Czy Piotr zaakceptuje związek przyjaciół? Czy tajemnice przeszłości i dramatyczna teraźniejszość nie zabiją miłości Lili i Tomka?

‚Tonąca w błękicie’ to nowe wydanie pierwszego tomu zmysłowego i namiętnego cyklu ‚Żywioły’.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Habanero

Cena: 29


The Secret Garden

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B1 – B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Secret Garden przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Secret Garden dostępne na stronie poltext 9.9: https://woblink.com/ebook/sila-serca-jerzy-bandrowski-128577u

Cena:strony z książkami, robert ostaszewski, podręcznik słuchacza słupsk, jagoda wierzejska, likwidatorzy czarnobyla. nieznane historie, każde martwe marzenie mobi chomikuj, wietnam komunizm, settlers 4 poradnik, mortyr akcje dywersyjne, audiobook abonament, czarno na białym boniecki, dziennik a pamiętnik, twardoch ballada o pewnej panience, dominika wetoszka, ewa kasprzyk biografia, na mp3, gothic 3 zadania, employer branding pdf, ibuk.pl za darmo, polskie konstrukcje motoryzacyjne, daniel kahneman pułapki myślenia pdf…