ISBN

9788380644212: Wydawnictwo

Format

14: https://woblink.com/ebook/duchy-czesc-i-ii-i-iii-aleksander-swietochowski-32266u

Cena:


Złoty dom Goldenów

Autor: Salman Rushdie

Triumfalny powrót Rushdiego do powieści realistycznej!

Akcja Złotego domu Goldenów rozpoczyna się w dniu inauguracji prezydentury Baracka Obamy – w Nowym Jorku osiedla się tajemniczy cudzoziemiec. miliarder Neron Golden. Razem z osobliwym imieniem. nieokreślonym akcentem i aurą niebezpieczeństwa przywozi ze sobą trzech dorosłych synów. ale ani jednej żony lub kochanki. Przewodnikiem po imperium Goldenów. powoli wikłającym się w sieć rodzinnych intryg. sekretów i zbrodni. jest młody filmowiec. ich sąsiad. któremu zbliżenie do ekscentrycznej rodziny pozwala stać się mężczyzną. Tymczasem kampanię prezydencką rozpoczyna pewien bezwzględnie ambitny. narcystyczny arogant z makijażem i farbowanymi włosami. postać jakby wyjęta z komiksu.

Złoty dom Goldenów to współczesna amerykańska epopeja rozgrywająca się na tle niedawnych i aktualnych wydarzeń i niezrównana powieść o tożsamości. prawdzie. trwodze i kłamstwach w nowym świecie prawd alternatywnych.  

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 40.9


Nareszcie mam czas

Autor: Tony Crabbe

Nie potrafisz pozbyć się uczucia. że zawodzisz jako partner. rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz. tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia. na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie. gdzie wszystkiego jest za wiele. zdarza się to bardzo często.Mamy nadmiar pracy do wykonania. obowiązków domowych. nadmiar kanałów komunikacji. nadmiar konkurencji. nadmiar niepewności i nadmiar informacji. i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć. ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia. z którego trudno się otrząsnąć.W książce „Nareszcie mam czas…” Tony Crabbe. wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney. Microsoft i News International. obala mit. że satysfakcja

22: https://woblink.com/ebook/opetanie-i-egzorcyzmy-w-praktyce–32298u

Cena:


Polityka rachunkowości – najczęstsze błędy

Autor: Izabela Motowilczuk

Każda jednostka musi posiadać dokumentację opisującą w języku polskim przyjęte przez nią zasady (politykę) rachunkowości.

Polityka rachunkowości nie powinna być zbiorem czysto teoretycznych reguł. zrozumiałych tylko dla nielicznych pracowników komórek księgowości. ani zadośćuczynieniem wymogom stawianym przez pracowników komórek i instytucji kontroli finansowej. Dla wszystkich pracowników jednostek. uczestniczących w procesie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz nadzorujących i kontrolujących ten proces. powinna być czymś w rodzaju podręcznika ułatwiającego wykonywanie codziennych obowiązków.

W PORADNIKU pokazano – krok po kroku – w jaki sposób należy wypełnić poszczególne dyspozycje na temat zawartości polityki rachunkowości. wy

9.9: https://woblink.com/ebook/split-payment-rewolucja-w-rozliczeniach-vat-joanna-dmowska-32439u

Cena:


1

:

:

Cena:


Zero K

Autor: Don DeLillo

Najzabawniejsza. najbardziej erudycyjna i poruszająca powieść Dona DeLillo. jednego z największych amerykańskich pisarzy naszych czasów. Ta książka to oda do języka. wejrzenie w serce ludzkości. medytacja o śmierci i afirmacja życia.

Ojciec Jeffrey’a Lockharta. Ross. jest bilionerem po sześćdziesiątce. żonatym z młodszą od niego Artis Martineau. której zdrowie wciąż się pogarsza.  Ross jest również głównym sponsorem tajnego ośrodka. w którym śmierć jest procesem doskonale kontrolowalnym. zaś ciała są zabezpieczane do czasu. aż postęp medycyny i technologii pozwolą im na powrót do życia i zdrowia.

Jeff dołącza do Rossa i Artis w ośrodku. by dokonać „nieostatniego pożegnania”. zanim jej ciało zostanie zahibernowane. „Nie mamy wyboru czy narodzić się. czy nie. Czy śmierć również musi być od nas niezależna? Czyż rzucenie wyzwania losowi i przeznaczeniu nie jest chwalebne?”.

Te właśnie pytania prześladują zarówno DeLillo. jak i bohaterów powieści. Podczas gdy Ross Lockhart. czuje głęboką potrzebę przejścia do innego wymiaru. przebudzenia się w nowym świecie. dla jego syna jest to marzenie niezrozumiałe. Jeff. narrator powieści. jest bowiem oddany życiu. doświadczaniu „pomieszanych zadziwień naszej współczesności tu. na Ziemi”.

Błyskotliwa powieść Dona DeLillo uwodzi czytelnika nieporównanym zmysłem obserwacji i oddaniem ducha naszych czasów: wiecznego starcia mroku – światowego terroryzmu. naturalnych katastrof i epidemii – i światła – piękna i uroku codzienności. miłości. „intymnego dotyku ziemi i promieni słońca”.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Czy my się znamy ?

Autor: Danuta Pasieka

„Czy my się znamy ?” Danuty Pasieki to treść życia zamknięta w poezji.

Co to jest życie? Jak wygląda? Czym się charakteryzuje? Te wątpliwości można odnaleźć w tomiku zamykającym rozważania Autorki na tematy ludzkie. rzeczywiste. uniwersalne. z którymi utożsamić może się każdy człowiek. Obserwacja codzienności poskutkowała stworzeniem dogłębnych analiz doczesności. stanów świadomości. emocji i pragnień. zamkniętych w wersach i strofach. Czytamy o marzeniach. które przecież istnieją w duszy każdego człowieka. nawet wtedy. gdy przeminął już czas na ich realizację. One tkwią gdzieś głęboko i dają ukojenie w chwilach smutku. pozwalają przenieść się w inny wymiar. Często myślimy o samotności wśród tłumu ludzi. wyobcowaniu pośród wszechobecnej tech

:

Cena:zielona sowa książki, miarka karol, pożegnanie jesieni pdf, zbyt blisko wroga, fantastyczne zwierzęta zbrodnie grindelwalda książka, hańbić, ebbok, krzysztof czub, anna siewierska chmaj, miasta śmierci, taniec ze smokami pdf, lis i mickiewicza, adonis bóg, anna kańtoch pokuta, wargame red dragon poradnik, krzysztof szymanek, próbny egzamin ósmoklasisty angielski arkusze pdf, national geographic pdf, dawid zgud, pochodzenie człowieka…