Tytus. smutny szczeniak

Autor: Holly Webb

Amelia uwielbia swojego szczeniaka Tytusa i spędza z nim każdą wolną chwilę. Dziadek dziewczynki źle się czuje i nie może dłużej opiekować się swoją jamniczką Stokrotką. O pomoc prosi Amelkę. która obiecuje zrobić wszystko. aby spełnić prośbę dziadka.

Amelka zabiera jamniczkę do swojego domu. Niestety. Stokrotka bardzo tęskni za swoim panem i jest bardzo przygnębiona. Tytus z dnia na dzień też jest coraz smutniejszy i coraz bardziej przygnębiony. bo nie rozumie. dlaczego dziewczynka nie ma już dla niego czasu. Czyżby przestała go kochać?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99


ISBN

9788381320627: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sekrety-przodkow-czyli-jakie-znaczenie-ma-to-ze-twoja-prababka-zwiala-przez-okno-z-kochankiem-katarzyna-droga-137145u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138137/pdf

1: Autor

Autor

:

Cena:gta online biuro poradnik, kaleta jolanta, konsumpcjonizm pdf, polskie aktorki filmowe, złota wyspa, rzecz biorąc, władca lewawu charakterystyka bartka, ibook libra, anatomia układu ruchu, badania przyrodnicze, jarr, heroes dzikie hordy, hannah arendt eichmann w jerozolimie pdf, zdrowie człowieka w niezdrowym świecie pdf, półwyspy europa, iwona majewska opiełka książki, alan ames oczami jezusa, ferenc molnar chłopcy z placu broni, s. nowak, klepsydra pdf…