Czas zemsty

Autor: Przybyłowicz Marek

Trzymający w napięciu thriller osadzony w realiach II wojny światowej. Londyn. rok 1942. Pułkownik Radomski otrzymuje od Naczelnego Wodza polecenie znalezienia kandydata do supertajnej i niebezpiecznej misji w okupowanej Polsce. Rozkaz: przeniknąć do obozu Aschwitz. uzyskać dowody hitlerowskich zbrodni. pomóc w ucieczce rotmistrzowi Pileckiemu. Zadania podejmuje się major Kotwicz – przedwojenny oficer marszałka Rydza-Śmigłego. jedyny człowiek mający dostęp do tajnego bunkra zbudowanego dla Wodza właśnie… w Oświęcimiu. Zrzucony do Polski. rozpoczyna śmiertelnie niebezpieczną grę z okupantem. której wynik może zaważyć na losach całej wojny.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


ISBN

9788301199845: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/rolnictwo-precyzyjne-stanislaw-samborski-124623u

Cena:


Wielka księga dań w słoiku

Autor: Tanya Linton

Proste przepisy na zdrowe i smaczne lunche. sałatki i desery. które zamkniesz w słoiku i zabierzesz do pracy. szkoły czy na wakacje!

Jeszcze kilka lat temu słoiki były zarezerwowane wyłącznie do konserwowania i przechowywania żywności. Dziś moda na dania w słoiku zaczęła obejmować cały świat. Co jest przyczyną takiego sukcesu niepozornych szklanych naczyń z jedzeniem? To przede wszystkim podręczny. wygodnie i bezpiecznie zapakowany wartościowy posiłek. który często nie wymaga nawet minuty gotowania!

Zacznij korzystać ze słoików. a szybko się przekonasz. że to fantastyczne. proste i uniwersalne rozwiązanie – zwłaszcza jeśli się ma do dyspozycji smakowite i pomysłowe przepisy z tej książki. Ciesz się różnorodnością smaków podczas śniadania. lunchu oraz kolacji. W Wie

:

Cena:


ISBN

9788379081042: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/od-banjo-patersona-do-meliny-marchetty-adaptacje-literatury-australijskiej-opracowanie-zbiorowe-125704u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125246/epub

1:

:

Cena:


Projektowanie instalacji tryskaczowych

Autor: Agnieszka Malesińska

Instalacje tryskaczowe spełniają bardzo ważną funkcję – ratują życie i chronią własność przed ogniem. Instalacje te działają w sposób niezawodny i efektywny.

W niniejszej publikacji monograficznej zostały przedstawione zasady projektowania stałych urządzeń tryskaczowych wodnych dla budynków o różnym sposobie użytkowania. wykluczając przestrzenie magazynowe. Wymagania projektowe ustalone zostały na podstawie aktów prawnych. norm i wytycznych obowiązujących w chwili powstawania książki.

Publikacja podzielona jest na następujące rozdziały:

1. Wprowadzenie. podział instalacji tryskaczowych

2. Budowa i zasada działania instalacji tryskaczowych


Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 209


Wędrówka w świat

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Opowieść o egzotycznych odległych krainach i morskich wyprawach

Wojtek. młody chłopak. po śmierci ojca rybaka. którego zabrało morze. opuszcza rodzinny dom. Nie mając żadnego fachu w ręku i środków do życia. zaciąga się na „Fennię”. stary statek handlowy. Podczas dalekomorskich wypraw zwiedza różne kontynenty. poznaje ich mieszkańców. nieznane kultury i obyczaje. Zdobywa nowe doświadczenia. które pomagają mu zrozumieć świat i samego siebie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 25metoda bradleya, erotyczne książki, trylogia wszystkich dusz, testy gimnazjalne z biologii, remigiusz mroz wiki, sarah mallory, ameryka w ogniu, książki mobi, język niemowląt tracy hogg pdf, reumatoidalne zapalenie stawów pdf, piotr herbowski, streszczenie szczegółowe ludzi bezdomnych, swego czasu, bogusz mikuła, blockchain definicja, jenny rogneby, jerzy rutkowski, król powieść…