ISBN

9788380643376: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/maria-z-magdali-w-ewangelii-legendzie-i-sztuce-mieczyslaw-skrudlik-32107u

Cena:


Stańczyk

Autor: Michał Bobrzyński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Stańczyk (zw. też Stasiu Gąska) błazen nadworny Jana Olbrachta. Aleksandra Jagiellończyka. Zygmunta Starego i Zygmunta II Augusta. znany z ostrego dowcipu. Zarówno imię. nazwisko. jak i przebieg jego życia pozostają nieznane. a daty urodzenia i śmierci niepewne. Pochodził z podkrakowskich Proszowic. Słynął z ciętego dowcipu. nie oszczędzał władców w ocenie decyzji politycznych (m.in. na temat hołdu pruskiego 1525 roku). Przez to uważany był za wielkiego patriotę. człowieka wykształconego i zorientowanego na arenie politycznej. Był postacią często cytowaną przez literatów renesansowych (Łukasz Górnicki. Jan Kochanowski. Marcin Kromer. Mikołaj Rej

:

Cena:


ISBN

9788365778437: Wydawnictwo

Format

24.75: https://woblink.com/ebook/akrazja-maria-towianska-michalska-32662u

Cena:


Naznaczeni. Piramida strachu.

Autor: Lynn Jennifer Barnes

Trzy kasyna. Trzy ciała. Trzy dni. Las Vegas wstrząsa seria brutalnych morderstw. które łączy jedno – wszystkie ofiary zostały zamordowane w miejscach publicznych a na ich ciałach morderca zostawia za każdym razem ciąg cyfr. układający się w tajemniczy szyfr. Cassie Hobbes i Naznaczeni zostają wezwani. by pomóc w rozwiązaniu śledztwa. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana i niebezpieczna. niż się na początku wydawało. Zabójca jest bardziej niebezpieczny i Na dodatek pojawiają się nowe okoliczności dotyczące morderstwa matki Cassie. Po raz pierwszy od lat jest szansa na przełom w śledztwie. Czy tajemniczy szyfr doprowadzi Naznaczonych do rozwikłania zagadki? Czy tym razem uda im się złapać mordercę? Czy Cassie dokona właściwych wyborów i stawi czoła bol

:

Cena:


ISBN

9788375617917: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/english-for-business-and-politics-dagmara-swida-32154u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32124/epub

1:

:

Cena:anna kamińska pis, angielski w pracy i biznesie pdf, stawonogi pdf, zwiastuny udaru, kajko i kokosz szkoła latania audiobook cały, sodoma książka martel, właściwości adsorpcyjne, kobieta modliszka, technika chłodnicza, r.w. griffin, apetyt na więcej, skazy na pancerzach. czarne karty epopei żołnierzy wyklętych, sposób na francuza pdf, piesni osjana, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo…