https://woblink.com/product-publication/download/30794/epub

1:

:

Cena:


Nadzór bankowy w Polsce

Autor: Bogusław Bujak

Publikacja jest wynikiem zainteresowań badawczych autora. obejmujących zagadnienia nadzoru finansowego. ze szczególnym uwzględnieniem organizacji funkcji nadzoru nad sektorem bankowym. Poruszana problematyka dotyczy aspektu organizacyjnego sprawowania nadzoru bankowego. którego efektywność i skuteczność można analizować z punktu widzenia zarządzania.

Obserwowane dążenie Unii Europejskiej oraz poszczególnych jej członków do podniesienia rangi i roli banku centralnego w pełnieniu funkcji nadzorczych uruchomiło szeroką polemikę teoretyków i praktyków polskiego sektora bankowego. Docelowo powinno to doprowadzić do wypracowania modelu organizacji nadzoru europejskiego. W wyniku przeprowadzonej dyskusji. autor przedstawia możliwe przyszłe warianty organizacji nadz

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Zioła w medycynie

Autor: Ilona Kaczmarczyk-Sedlak

To pionierska na polskim rynku publikacja obalająca mity na temat ziołolecznictwa. która jest doskonałym przewodnikiem po terapiach uzupełniających oraz merytoryczną podstawą do leczenia objawów chorobowych. fitoterapii schorzeń o łagodnym przebiegu i chorób przewlekłych. Opisano w niej poszczególne dolegliwości. podkreślono wskazania i przeciwwskazania. schematy dawkowania dla podanych receptur czy ziołowych preparatów.

Rozdziały oddają kolejność odcinków układu pokarmowego. Zagadnienia posegregowano według jednostek chorobowych. Publikację kończy opis leczenia częstych objawów chorobowych. Co interesujące. w publikacji znajdują się także praktyczne wskazówki do kulinarnego zastosowania ziół w profilaktyce i terapii schorzeń układu pokarmowego.<

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Słowa sercem szeptane

Autor: Izabela Majewska

 Młoda. piękna. dwudziestopięcioletnia studentka medycyny estetycznej próbuje odnaleźć miłość swojego życia. Dziewczyna pochodzi z dobrej rodziny. Studia są jej celem w życiu. jednak miłość pełni najważniejszą rolę. Jest bardzo zawzięta w dążeniu do celu. Kocha i chce być kochaną. W związku z mężczyzną. który ją bardzo kocha odkrywa. że to nie jest jej upragniona miłość. Postanawia rozstać się z chłopakiem w bardzo nieprzyzwoity sposób – poprzez kłamstwo. Po rozstaniu z ukochanym ulega wypadkowi. w którym traci nienarodzone dziecko. Po dłuższym czasie postanawia wziąć życie mocno w swoje ręce. Studia traktuje bardzo poważnie i zamierza odnaleźć prawdziwą miłość. W tych okolicznościach wpada jej w oko bardzo przystojny. starszy mężczyzna. Dziewczyna zakoch

9.9: https://woblink.com/ebook/ochrona-przed-wykorzystywaniem-przewagi-kontraktowej-w-obrocie-produktami-rolno-spozywczymi-prawa-i-obowiazki-przedsiebiorcow-katarzyna-czajkowska-matosiuk-31396u

Cena:


ISBN

9788380627949: Wydawnictwo

Format

0: https://woblink.com/ebook/krolestwo-i-jego-cienie-agnieszka-halas-31569u

Cena:krzyżówka 13 latków, zarządzanie zasobami ludzkimi król ludwiczyński pdf, andrzej jaroszewicz alicja grzybowska, narkonomia, martyna kubka, ambroziewicz zaraza, marcin wójcik z żoną, tokarczuk audiobook, 613 przykazań judaizmu pdf, piękni ludzie, urszula dąbrowska, opis marcina borowicza, na dobre i na złe peb.pl, podstawy projektowania procesów technologicznych typowych części maszyn, felix net i nika oraz koniec świata jaki znamy, 365 dni audiobook, zgloski, eric weiner, cień ponurego wschodu…