Romans na jachcie

Autor: Lynne Graham

Milioner Leo Zikos ma wkrótce poślubić swoją idealną narzeczoną. o odpowiedniej pozycji społecznej i majątku. Jednak to nie ona. lecz piękna nieznajoma. Grace Donovan. którą spotyka na wakacjach nad morzem. rozpala jego zmysły. Zaprasza ją na swój jacht. Zafascynowany Grace. zrywa zaręczyny z Mariną i oświadcza się Grace. Nie spodziewa się. że ona odmówi…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788364476839: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/dysydenci-aleksander-podrabinek-jerzy-szokalski-28578u

Cena:


ISBN

9788380752498: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/o-wiele-wiecej-kim-holden-28276u

Cena:


Janko Muzykant

Autor: Henryk Sienkiewicz

Akcja utworu toczy się w XIX wieku w polskiej społeczności. która żyje pod zaborem rosyjskim. Janko jest chorowitym chłopcem. Spośród innych wiejskich dzieci wyróżnia go talent muzyczny. Pewnego dnia zafascynowany dźwiękiem skrzypiec zakrada się do dworu. by dotknąć instrumentu. Zostaje oskarżony o próbę kradzieży i skazany na karę chłosty. Umiera z powodu zbyt surowej kary.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9czerwona jaskółka jason matthews, morderstwo przedawnienie, był sobie chłopczyk, ślepnąc od świateł żulczyk, ojciec winnetou, słownik portugalsko polski z wymową, nik pierumow pierścień mroku, czy można wyleczyć cukrzycę, nie odpisuj marcel moss, szwolezerowie, nieidealne, kauzacja, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie audiobook, zły nawyk konia, paulo coelho alchemik pdf, ptasiek, jerzy urban wiek, negocjuj jakby od tego zależało twoje życie chomikuj…