Alchemia ziół i przypraw. Uzdrawiaj tym. co masz w kuchni

Autor: de la Rosalee Foret

Ta książka pokaże Ci. jak korzystać z mocy ziół i przypraw w codziennym życiu za pomocą praktycznych przepisów: naparów i prostych. ale silnych. ziołowych lekarstw. a także śniadań. obiadów. kolacji. a nawet deserów. Odkryjesz tajniki zielarstwa. które wzmocnią i poprawią Twoje zdrowie na resztę życia. Samodzielnie przygotujesz czosnkowy hummus. który wesprze Twój system immunologiczny. Na bóle mięśni wypróbujesz maść z pieprzu cayenne. aby je złagodzić. Z przyjemnością wypijesz korzenną kawę. która jest potężnym antyoksydantem. Odpowiednio dobrane zioła i przyprawy dostarczą Ci niezbędnych składników odżywczych i wesprą naturalną energię. Spowolnią procesy starzenia się organizmu i poprawią jego funkcjonowanie i odporność. Zioła i przyprawy na wagę

32: https://woblink.com/ebook/zanim-mnie-znajda-terri-blackstock-136750u

Cena:


Tamte wakacje

Autor: Taylor Sara

Ta historia wydarzyła się latem 2018 roku. Marta porzuciła pracę w Mordorze przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie i założyła własną działalność gospodarczą – firmę szkoleniową. Jest atrakcyjną trzydziestokilkulatką. Silną. niezależną i zdeterminowaną kobietą. Ale to tylko pozory. Po wejściu do domu. zmyciu perfekcyjnego makijażu i zdjęciu drogiego. doskonale skrojonego kostiumu. traci poczucie własnej wartości. rozsypuje się wewnętrznie. zmieniając się w bezbronną i przestraszoną dziewczynkę.

Toksyczny związek. Romans i namiętność. a także potworny dramat głównej bohaterki. W książce uderza niezwykły realizm współczesnego życia i pracy w korporacjach Warszawy i Lublina. Ale to także książka o tym. jak przypadkowe zdarzenia i spotkania mogą odmienić nasze życie. Wszystko zal

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 35.9


ISBN

9788380839984: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/pozdrawiam-z-demoluda-aneta-wybieralska-137449u

Cena:


ISBN

9788395260698: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/a-little-princess-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138107u

Cena:


Pola i inne rzeczy teatralne

Autor: Hanna Krall

Poruszające opowieści Hanny Krall przeniesione na scenę

Hanna Krall to nie tylko wzór dla pokolenia młodych reporterów. ale również pisarka inspirująca uznanych filmowców i wybitnych ludzi teatru. Motywy stale powracające w jej twórczości. dzięki swojej wyrazistości i ascetyczności stylistycznej. okazują się doskonałym materiałem do przeniesienia na scenę czy na plan filmowy.

Pola i inne rzeczy teatralne to kilka różnych historii: o szalonych dzielnych kobietach i zamachach – na rosyjskiego cara i na Lenina. o dwóch Markach Edelmanach. o złych postaciach. które uciekają z bajek. o Apolonii Machczyńskiej. która zginęła razem z ukrywanymi Żydami. o przyjacielu Kafki. który w kawiarni spotyka bohatera Kafkowskiego Zamku… Czerpali z nich Krzysztof Warlikowski. Kazimierz Dejmek czy Krzysztof Kieślowski. Bohaterowie tych opowieści wciąż żyją. mówią własnymi głosami i zadają bolesne pytania. Nadal istnieją w teraźniejszości i nie dają o sobie zapomnieć.

„W końcu kwietnia 2006 Andrzej Wajda powiedział. że dobrze byłoby porozmawiać. O Katyniu. o filmie o Katyniu i w ogóle porozmawiać.

Ale ja nigdy o Katyniu nie pisałam. niewiele czytałam…

Nie szkodzi. powiedział Wajda. porozmawiajmy.

Ale ja nawet o pana ojcu nie wiedziałam.

Nikt nie wiedział. Jedna dziewczyna z naszego roku mówiła o ojcu w Katyniu i na drugi dzień nie było jej w szkole filmowej.

Nie. nie siedziała długo. Wanda Jakubowska wyciągnęła ją z więzienia.

Nie. nie wróciła do szkoły.

Nie. nie robiła filmów…

To może tak mógłby się zacząć film?”

Pola i inne rzeczy teatralne to lektura obowiązkowa nie tylko dla miłośników reportaży Autorki. ale każdego. kto chce zobaczyć. w jaki sposób proza zyskuje drugie życie w teatrze i filmie.

Hanna Krall – jedna z najważniejszych światowych reporterek. Jej książki. w tym blisko dziewięćdziesiąt przekładów. na stałe weszły do kanonu reportażu.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Trener w rolach głównych

Autor: Rafał Żak

Praca trenera nie zaczyna się z wejściem na salę szkoleniową i nie kończy po rozejściu się uczestników. Obejmuje także wiele aktywności odbywających się poza miejscem szkolenia. Justyna Matras i Rafał Żak. doświadczeni trenerzy biznesu. prezentują kompleksowy podręcznik pracy trenera. którego role i zadania opisują według autorskiego modelu ról. Czytelnik dowie się z tej książki. jak powinien pracować trener jako:

• PROJEKTANT

Jak na podstawie diagnozy potrzeb formułować cele rozwojowe? Jak projektować ustrukturyzowane sesje szkoleniowe skutecznie wspierające realizację celów szkoleniowych i celów służebnych? Jak projektować autorskie narzędzia precyzyjnie dostosowane do potrzeb grupy i organizacji?

• TRENER

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:mechanika kwantowa teoretyczne minimum, nicholas sparks we dwoje pdf, modlitwa o wschodzie, nawiedzony dom na wzgórzu shirley jackson, reforma klejstenesa, trędowata książka pdf, test z przygód odyseusza, badanie fizykalne w pielęgniarstwie, podstawy pielęgniarstwa 2017, fiodor dostojewski zbrodnia i kara pdf, co ludzie o tobie pomyślą książka, stowarzyszenie leworęcznych, anna gruca, dzień pański to inaczej, oblężenie konstantynopola 626, adam nadolny, zwierciadło duszy, zezia miłość i bunt na statku…