Biegacz

Autor: Charlie Engle

Charlie Engle nigdy się nie oszczędzał: biegał. poddawał swój organizm ciężkim próbom. sprawdzał granice własnej wytrzymałości – również na najbardziej zabójcze używki. Wieloletnie uzależnienie od kokainy oraz alkoholu zaprowadziło go na skraj przepaści. Jednakże odbił się od dna wielkim wysiłkiem woli i dzięki odkrytej na nowo pasji: bieganiu. Ścigał się w najsurowszych klimatach i najtrudniejszych warunkach. w dżungli i na pustyniach. Przewodził morderczej. liczącej ponad siedem tysięcy kilometrów – pokonanych w sto jedenaście dni bez dnia przerwy! – wyprawie przez Saharę. którą uwieczniono w wyprodukowanym przez Matta Damona filmie dokumentalnym Running the Sahara.

Rozgłos wokół Charliego zwrócił na niego uwagę urzędu skarbowego. Wszczęto dochodzenie. w wyniku którego Engle został skazany – jak się później okazało. niesłusznie – na karę więzienia za oszustwa na hipotekach. Spędził szesnaście miesięcy w federalnym zakładzie karnym Beckley w Wirginii Zachodniej. Podczas odsiadki biegał po niewielkiej więziennej bieżni i nawet zgromadził wokół siebie grupę zapaleńców. którzy tak jak on w bieganiu zobaczyli możliwość symbolicznej choćby ucieczki od więziennych warunków.

W Biegaczu Charlie Engle opowiada porywającą. zaskakującą. momentami zabawną. ale też niezwykle inspirującą historię swojego życia. Z niezwykłą szczerością pisze o swojej walce z uzależnieniem i o pobycie w więzieniu. a także o tym. jak dosłownie wybiegał sobie drogę do wolności. To motywująca. surowa i triumfalna opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości – i przekraczaniu ich.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


:

:

Cena:


ISBN

9788381680394: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/dodatkowe-lata-latwe-cwiczenia-na-pelna-sprawnosc-ciala-i-umyslu-w-kazdym-wieku-f-schnack-g-elstner-frank-elstner-140718u

Cena: Frank Elstner


Wydawnictwo

Nowa Baśń: Format

139916

https://woblink.com/product-publication/download/139916/epub: 1

Cena:księgi jakubowe audiobook, biografia raka, genetyka sprawdzian 3 gimnazjum, biologia molekularna w medycynie, andrzej ziemiański virion, tomasz żółciak, w piwnicznej izbie, dom nad zatoką, wprawki, mowa ciałem flirt, to ebook, ozimina berent, warszawa awf, anna jakubowska paulinka, ubik pdf, masłowska inni ludzie, żona benedykta korczyńskiego, remigiusz mróz chyłka tom 8, historia ameryki łacińskiej, łatwy sposób na rzucenie palenia pdf, buddenbrookowie pdf, johnny polak, odmiany terytorialne polszczyzny, wiesław ratajczak…