Delectorzy

Autor: Olga Rzepa

Jeden zwyczajny list okazuje się dla nastoletniej Alison początkiem niezwykłej. pełnej przygód i niebezpieczeństw. przygody. Dziewczyna odkrywa. że w jej na pozór bezkonfliktowym świecie od tysiącleci trwa wojna bogów. Teraz ona. jako członkini tajnej grupy Delectorów. musi wyruszyć w daleką podróż. aby ocalić ludzkość przed boskim gniewem. Już wkrótce okaże się. że na życie Alison czyhają siły i istoty znacznie potężniejsze od wszystkiego. co do tej pory mogła sobie jedynie wyobrazić…

W tym świecie nikt nie jest tym. za kogo się podaje. a rzeczywistość. jaką znamy. przestaje się liczyć. Czy znajdziesz w sobie odwagę. by do niego wejść?

Kiedyś naśmiewano się ze mnie. dręczono mnie. al

39: https://woblink.com/ebook/dzienniki-1920-1930-tom-4-agnieszka-knyt-michal-romer-138393u

Cena:


Sigalin

Autor: Andrzej Skalimowski

Józef Sigalin budował Warszawę przez blisko czterdzieści lat. Wszystkie instytucje i inwestycje. które wyznaczały rytm powojennego życia miasta – Biuro Odbudowy Stolicy. Trasa W-Z. Marszałkowska Dzielnica Mieszkaniowa. Starówka. Pałac Kultury i Nauki. Zamek Królewski. Trasa Łazienkowska. aż po dolinę Wisły – związane są w ten lub inny sposób z jego nazwiskiem.

Autor. przytaczając liczne. przeważnie niepublikowane dokumenty i relacje. opowiada o życiu pierwszego po wojnie naczelnego architekta Warszawy. Pisze o mieście. które na skutek całkowitego zniszczenia i bezprecedensowej skali odbudowy całkowicie zmieniło swój charakter. Jest to również historia przemian w polskiej architekturze związanych z zadekretowaniem realizmu socjalistycznego. którego Józef Sigalin w pewnym okresie życia był symbolem.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


ISBN

9788376867434: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/pocalunek-szpiega-erin-beaty-138692u

Cena:


Wydawnictwo

Wymownia: Format

138561

https://woblink.com/product-publication/download/138561/pdf: 1

Cena:


EPUB.MOBI

138698: 23

https://woblink.com/product-publication/download/138698/epub

:

Cena:bingo i rolly kolorowanki, akademicka księgarnia, regiony turystyczne swiata, arkadiusz borowiec, powieść stefana żeromskiego, oszustwo asekuracyjne, forza horizon 4 poradnik, rafael santandreu, książki pedagogiczne, zobowiązania część szczegółowa radwański, the secret garden pdf, szybkie czytanie ćwiczenia pdf, iwan marczenko, segmentacja obrazu…