To. co ważne

Autor: Weronika Żymełka

W życiu trzydziestoletniej Karoliny nie brakuje trudnych momentów. W jej pamięci wciąż powraca widmo traumatycznych wydarzeń sprzed lat. a codzienność przytłacza mnóstwem drobnych zmartwień i problemów. którym stara się jednak dzielnie stawiać czoła. Pomagają jej w tym trzy najważniejsze dla niej osoby: córka Emilka. babcia Marysia i przyjaciółka Marta. A pewnego dnia nieoczekiwanie pojawi się też mężczyzna. który szybko stanie się kimś więcej. niż tylko przypadkowym znajomym…

Czy mimo wszystkich przeciwności losu. ich związek będzie miał szansę na przetrwanie? Czy Karolina w końcu pogodzi się z tragediami. które dręczą ją od lat? I czy wyzwoli się od ciężaru tajemnicy. którą stara się ukryć przed całym światem?

– Emilka! – Karolina krzyczała. ile sił w pł

:

Cena:


Debiut w roli żony

Autor: Louise Fuller

Daisy Maddox jest hostessą podczas przyjęcia na Manhattanie w firmie. w której pracuje jej brat. Ma do spełnienia dodatkowe zadanie – musi podrzucić do gabinetu szefa. Rolla Fleminga. skradziony przez brata zegarek. Niestety zostaje przyłapana przez Rolla na gorącym uczynku. Po wysłuchaniu jej wersji wydarzeń wspaniałomyślnie proponuje. że nie wezwie policji. jeśli Daisy – wykształcona aktorka – przez jakiś czas będzie odgrywała rolę jego żony… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99oczy ciemności książka, spqr rzym, ksiazki pdf, terenowe organy administracji rządowej, nierządnica, otchłań szmidt, wypracowania pl, podstawy pielęgniarstwa tom 1, kalistenika pdf, historia wychowania kot, audiobook pobierz, król edyp drzewo genealogiczne, fuchy, zarządzanie jakością książki, kolejne 365 dni pdf chomikuj, nieodparte, żulawski, oskarżyciel whitney g…