Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą

Autor: Max Lucado

Max Lucado napisał tę książkę. aby pomóc ludziom wydźwignąć się z szarości życia i dostrzec ich własną i niepowtarzalną drogę. Odkrywanie tej drogi i pójście nią sprawia. że najpełniej stajesz się sobą.

Spróbuj odkryć rzeczy. które lubisz robić i które jednocześnie robisz dobrze. Możemy nazwać je momentami radosnej harmonii. Pomyśl o chwilach pełnych szczęścia i energii. gdy nie liczyłeś czasu. O chwilach. gdy pomyślałeś: „Tak. jestem do tego stworzony!”. Przypomnij sobie ten czas. kiedy miałeś poczucie spełnienia i odniesionego sukcesu. Ty w swoim najlepszym wydaniu! Te fundamentalne doświadczenia ukazują. że jesteś kimś wyjątkowym i pomagają ci odkryć twoje miejsce przeznaczenia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 15.99


Inna legenda. Rejestr artefaktów

Autor: Adam Kadmon

Inna legenda. Rejestr artefaktów to piąty tomik Adama Kadmona. Zawartość poetycka tomu została ujęta w dwie części. W pierwszej znajdziemy głównie utwory osadzone w konkretnych ramach historycznych – stąd obecność starożytnych plemion. królów polskich czy odwołania do początków religii oraz kultury słowiańskiej. w tym historii pierwszych grodów. W drugiej znacznie obszerniejszej części. mimo wciąż obecnych odniesień do historii. autor skupia się na współczesności. Tu pokusił się o wiersze o bardziej osobistym charakterze. Dzieli się swymi refleksjami filozoficznymi m. in. na temat przemijania. religii. miłości. przyjaźni. a to za sprawą otaczającej przyrody oraz zastanej przestrzeni obyczajowo – kulturowej.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: Dariusz Jemielniakkrew elfow pdf, miasto szczesliwe, janusz musiał, wideoblogi, współczesna kobieta, sposób na elfa audiobook, racjonalna terapia zachowania pdf, kato tata pdf, andrzej goworski, druga fundacja, eckhart tolle potęga teraźniejszości mobi, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych strugała pdf, detektyw pozytywka książka pdf, czarna ćma, pan samochodzik i księga strachów, vademecum gimnazjalisty historia pdf, streszczenie króla edypa, ewa bogacka, typy aglomeracji w polsce, wojciech bałus, ada palmer, eliza michalik data urodzenia…