ISBN

9788324168699: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/interviev-nowy-jork-los-angeles-sandi-lynn-julia-wolin-138686u

Cena:


Durrellowie z Korfu

Autor: Michael Haag

Rodzina Durrellów została unieśmiertelniona w bestsellerowej książce Geralda Durrella pt. „Moja rodzina i inne zwierzęta” oraz jej serialowej adaptacji o tym samym tytule. Ale jaka była prawdziwa rodzina Durrellów? Czemu w ogóle trafili na Korfu i jakie były ich losy po opuszczeniu wyspy?

Prawdziwa historia rodu jest równie zaskakująca i fascynująca. co fabuła książek Geralda. zaś Michael Haag – dzięki swoim bliskim kontaktom z Durrellami – jest dla niej idealnym narratorem. wydobywającym na światło dzienne wspomnienia. listy i niepublikowane dotąd fragmenty autobiografii.

„Durrellowie z Korfu” opisuje dzieciństwo spędzone w Indiach i kryzys. który zmusił rodzinę do przeprowadzki najpierw do Anglii. a potem do Grecji. Przywołuje barwne postaci. które spotkali na Korfu – biologa Teodora. taksówkarza Spiro Halikiopoulosa. więźnia Kostiego oraz wizytę amerykańskiego pisarza Henry’ego Millera. Haag odkrywa historię wyjazdu Durrellów z Korfu. wraz z dramatyczną ucieczką Margo i Larry’ego tuż przed wybuchem wojny. Obszerny epilog opisuje dalszy ciąg ich historii – karierę pisarską Larry’ego i zaangażowanie Gerry’ego w ochronę zagrożonych gatunków oraz losy całej rodziny. jej przyjaciół i innych zwierząt.

Książkę ilustrują fotografie z archiwum Geralda Durrella. które w większości nie były nigdy dotąd publikowane.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


Angielska żona

Autor: Lynne Graham

Grecki milioner Apollo Metraxis dowiaduje się z testamentu ojca. że jeśli chce odziedziczyć rodzinny dom i firmę. musi się ożenić i mieć dziecko. To dla niego jak wyrok. ponieważ nie planował zakładania rodziny. Kilka nieudanych małżeństw ojca zabiło w nim wiarę w miłość. Wyjściem z sytuacji może być jednak fikcyjne małżeństwo. Idealną do tego kandydatką wydaje mu się podsunięta przez przyjaciół Angielka Pixie Robinson. która podobno go nie znosi. Na pewno więc się w nim nie zakocha…

 

Druga część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381193412: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/pogrzebowa-sygnaturka-spaghetti-western-marek-pietrachowicz-139437u

Cena:


ISBN

9788375619669: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/e-marketing-grzegorz-mazurek-139051u

Cena:


ISBN

9788301204297: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/demokracja-izraelska-lukasz-tomasz-sroka-krzysztof-chac

Cena:


Ból przewlekły

Autor: Wojciech Leppert

Ból stanowi jeden z podstawowych objawów w medycynie. a ból przewlekły jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Skuteczne leczenie bólu poprawia jakość życia chorych i opiekunów we wszystkich wymiarach życia.

W książce omówiono m.in. patomechanizm bólu i ocenę kliniczną. farmakoterapię i techniki interwencyjne leczenia bólu oraz wpływ bólu na funkcjonowanie emocjonalne i zachowanie się pacjentów. psychologiczne aspekty rozpoznawania i leczenia bólu przewlekłego. współwystępowanie bólu i depresji. ból dolnego odcinka kręgosłupa. który jest istotnym problemem zdrowotnym. powodującym znaczne koszty społeczne i ekonomiczne.

Autorami książki są znani i cenieni lekarze klinicyści oraz psycholodzy op

44.5: https://woblink.com/ebook/rak-to-nie-choroba-a-mechanizm-uzdrawiania-andreas-moritz-139408u

Cena:


EPUB.MOBI.PDF

138617: 31.99

https://woblink.com/product-publication/download/138617/epub

:

Cena:


ISBN

9788324056408: Wydawnictwo

Format

38.99: https

Cena: 33.9im mniej, tym więcej, chomikuj 365 dni, figury geometryczne sprawdzian, bajki terapeutyczne do słuchania, adrian polityk, wyd difin, jazz i fizyka, michnikowszczyzna, wygląd zewnętrzny angielski ćwiczenia pdf, podatkowa oficyna blog, resnick halliday tom 1 pdf, marek kulesza, a więc wojna ziemkiewicz, hanka lemańska choroba, nowelka, anatomia człowieka pdf, wakacje 1939…