Służby specjalne we współczesnym państwie

Autor: Zbigniew Siemiątkowski

Służby specjalne były. są i będą jednym z najważniejszych narzędzi służących zapewnieniu bezpieczeństwa – zarówno w wymiarze wewnętrznym. jak i międzynarodowym. Od ich kondycji. możliwości. a co za tym idzie profesjonalizmu zależy. czy i jak będą mogły sprostać wyzwaniom wynikającym z współczesnych zagrożeń. w jakim stopniu będą mogły neutralizować te zagrożenia na etapie przygotowania działań godzących w bezpieczeństwo państwa. a w jakim – szybko wykrywać sprawców działań przestępczych. które udało się przeprowadzić.

Książka stanowi pozycję niezwykle interesującą z poznawczego punktu widzenia. zawierając problematykę bardzo rzadko podejmowaną w obszarze badań naukowych. Wynika t

:

Cena:


Pressing

Autor: Lipski Rafał

Jak bardzo polskiemu światkowi piłkarskiemu zaszkodzi coming out jednego z kluczowych piłkarzy? Czy pogłoski o sabotażu mistrzostw są prawdziwe? Skąd biorą się afrykańscy piłkarze w polskiej lidze? Przed naszą reprezentacją kilka naprawdę trudnych pytań! ‚Futbol to mikrokosmos z siusiakiem. Miejsce kadry jest w nim szczególne. To sam czubek siusiaka’.

‚Pressing’ Rafała Lipskiego to powieść z gatunku political fiction. która dotyka jednego z najbardziej wrażliwych obszarów męskiej rywalizacji. Sprawdź. czy obiecujący polski napastnik przezwycięży presję społeczną. Jak ekscentryczny selekcjoner poradzi sobie z ‚czarną owcą’ w drużynie? Co na mistrzostwa planują hackerzy? Czy dziennikarska obsesja przekraczania kolejnych granic moralnych jest uleczalna? To najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Nieważ

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:


:

:

Cena:


Wichrowe opowieści

Autor: Barbara Wrzesińska

Życie i funkcjonowanie w społeczeństwie to niekiedy bardzo trudna rola. z którą każdy z nas musi się zmierzyć. Los przynosi nam różne sytuacje i nie zawsze otrzymujemy to. czego oczekujemy. Radość. powodzenie. sukces… Troska. samotność. smutek… Ludzka egzystencja przypomina czasem słodko-gorzką przeplatankę. Pocieszenie może przynieść nam obcowanie z naturą – krople deszczu posiadają oczyszczającą moc. a gorące promienie słońca dają poczucie wolności.

Mimo niepowodzeń warto dostrzec niezwykłość ludzkiego istnienia. Znaleźć w sobie pewność. dzięki której będziemy mogli śmiało iść przez życie i dostrzegać obłudę osób o „dobrym sercu” – z nimi przyszłość na pewno się rozliczy. I zachowajmy w sobie radosne chwile. bo odchodząc w dale

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9struktura funkcjonalna, saga wiedźmina, promyczek holden, zgrzyty, bajki z misiami, mikołajek streszczenie w punktach, kim lawrence, andrzej milecki, prawo kanoniczne czasopismo, wypracowanie z lektury chłopcy z placu broni, książki romans erotyk, resident evil zero solucja, chyłka 4…