ISBN

9788381373999: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/potrac

Cena:


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Geografia społeczna Polski

Autor: Grzegorz Węcławowicz

Prezentowana książka. bazując na dorobku metodologicznym i koncepcyjnym światowej geografii społecznej. ma za zadanie przedstawić sytuację w Polsce – pierwszych dziesięcioleci 21 wieku. Celem autora jest. na tle uwarunkowań historycznych i „historii współczesnej”. pokazanie wymiaru przestrzennego podstawowych procesów i zjawisk politycznych. gospodarczych i społecznych kształtujących obraz i strukturę współczesnego społeczeństwa polskiego.

Przyjęto założenie. że książka będzie miała charakter syntezy merytorycznej badań nad zróżnicowaniami społeczno-przestrzennymi prowadzonymi w Polsce przez geografów. socjologów. politologów. urbanistów i planistów przestrzennych. Zamierzeniem jest. aby była to synteza stanu wiedzy na tema

24: https://woblink.com/ebook/delectorzy-olga-rzepa-138376u

Cena:


Tajemniczy ogród. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Tajemniczy ogród to najbardziej znana książka angielskiej pisarki Frances Hodgson Burnett. Opowiada losy dziesięcioletniej Mary. która po śmierci rodziców trafia pod opiekę wuja mieszkającego w ogromnym domostwie i pewnego dnia przypadkiem natrafia na tajemniczą furtkę… Ta ciepła historia ujmie nie tylko najmłodszych czytelników. ale wzruszy również dorosłych. Historia o prawdziwej przyjaźni. wewnętrznej przemianie i potrzebie miłości tkwiącej w każdym człowieku to wartościowa i wciągająca lektura. która oczaruje czytelnika w każdym wieku.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe eb

37: https://woblink.com/ebook/obietnice-poranka-turansky-carrie-138134u

Cena:


Moja miłość. Duszpasterskie sekrety założyciela Lednicy

Autor: Jan Góra

Charyzmatyczna osobowość. świetny organizator. porywający mówca. zaangażowany bez reszty w to. co robił. czyli po prostu: Jan Góra OP. Książka Moja miłość nie poprzestaje na zilustrowaniu tych cech osobowości ojca Jana. Ukazuje legendarnego duszpasterza szkół średnich. a potem wieloletniego opiekuna poznańskiego Duszpasterstwa Akademickiego jako kompetentnego przewodnika młodzieży. działającego zgodnie z przemyślaną i spójną koncepcją wychowawczą. Ojciec Jan świadomie formował młodego człowieka. podkreślając konieczność integralności – ciała. umysłu i ducha. Chciał. by jego wychowankowie stawali się ludźmi samodzielnymi w myśleniu i działaniu. zaangażowanymi w świat i osiągającymi w Bogu pełnię człowieczeństwa.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99miłość z aksamitu pdf, wzbudnik drgań mechanicznych, olga rudnicka granat poproszę, ryby akwariowe katalog, pozytywne aspekty globalizacji, daria górka, autorytarna, terapia pedagogiczna pdf, skarbiec nauczyciela terapeuty pdf, trędowata, konflikt na cyprze, manipulacja książka, żelazna wojna, immanuel kant krytyka czystego rozumu, wszystko czego pragnę w te święta pdf, nie zdąży, potrzeby murraya…