Nie ma mowy!

Autor: Russell Helen

Dwie skłócone siostry. I wakacje. których nigdy nie zapomną…

Zabiegana matka dwojga dzieci Alice jest przekonana. że ma całe życie pod kontrolą – w końcu zawsze wozi w bagażniku CZTERY wielorazowe torby na zakupy. na litość boską. Ale po spektakularnej kompromitacji w pracy Alice czuje. że nie daje rady: w końcu ulega perswazjom siostry i pozwala się zabrać na bardzo potrzebne wakacje.

Po przyjeździe na miejsce okazuje się jednak. że siostra nie zaplanowała wycieczki do luksusowego spa – zamiast tego Alice ląduje na duńskim odludziu. na tygodniowym obozie przetrwania dla… wikingów. Pogoda jest paskudna. towarzyszki obozu – delikatnie mówiąc – nie przypadają Alice do gustu. Opiekun grupy. napakowany hipster z koczkiem i gęstą brodą. konfiskuje kobietom buty (żeby być wikingiem.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 9.99


Korneliusz i Incendium

Autor: Tomasz Raksa

W mieście elfów. magicznym Stilgado. płonie boski ogień Incendium. Za murami. które oddziela od ludzkich królestw nieprzebyta puszcza. tętni barwne życie.

Czarodziej Korneliusz – elf dyplomata. oficjalny reprezentant miasta – wędruje między królestwami. o władzę nad którymi walczy bezwzględny Berer. renegat opanowany żądzą wyniszczenia rasy ludzkiej.

Podczas jednej ze swych wypraw Korneliusz ratuje chłopca sierotę.

Czy młody czarodziej odwdzięczy się swemu wybawcy?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28jutro zaczyna się dziś, darmowe audiobooki po polsku pełne wersje, czara ognia pdf, szklany tron 2, wypuśćcie, kpa z komentarzem, nie wporzadku, bad saint pdf, surviving mars gry online, wakacje mikołajka online za darmo, wiedźmin sezamie otwórz się, robert hugh benson, obnażenie, kajety…