ISBN

9788379081165: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/fantazmatyczny-swiat-brunona-schulza-serge-fauchereau-125710u

Cena:


Perfekcyjna śmierć

Autor: Helen Fields

Psychopatyczny morderca znajduje perfekcyjne narzędzie zbrodni…
Czy zdoła nim zadać perfekcyjną śmierć?…

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.
Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.
Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze. że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.
Pozbawia swoje ofiary życia w najzimniejszy. najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną. bolesną śmiercią.
Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami. a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód. dla którego morderca zabija – tak szokujący. że przekracza wszystko. z czym spotkali się do tej pory…

W: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:matematyka klasa 3 ćwiczenia do druku, egzemplifikacje, wenancjusz domagała, przedpiekle, książka uprowadzona, książki ratownictwo medyczne, konrad mazowiecki sprowadził krzyżaków do polski, wypalenie zawodowe pdf, annie burrows, polska komunizm, śpij dobrze nick littlehales, coelho alchemik, farma lalek pdf, anna rakowska, wybuchnęli, zadania.pl historia, kraje byłego związku radzieckiego, chirurgia endokrynologiczna, patofizjologia pdf…