LĘK – jak ostatecznie uwolnić się od niego

Autor: Sokołowska Kazimiera

To tylko strach czy już nerwica lękowa?

Wielu z nas odczuwa różne lęki i obawy. Niektórzy boją się ludzi lub pewnych miejsc. innych przeraża latanie samolotem. a jeszcze inni odczuwają lęk przed wizytą u dentysty. Ważne jest. by strach który nas dopada nie zawładnął nami. Pomocne w tym będą porady z niniejszej książki. 

Proste sposoby na uwolnienie się od lęku 

Znajdziesz tu wiele porad i wskazówek oraz pomocnych medytacji i afirmacji. uwalniających od negatywnych uczuć i emocji. Ponadto nauczysz się kontrolować myśli i zachowania. by móc błyskawicznie reagować. gdy zaczną one zmierzać w niewłaściwym kierunku. Odnajdziesz bezpieczną drogę i uzdrowisz duszę. odzyskując przy tym zaufanie i wiarę w siebie. co pozwoli Ci na kontakt z intu

24: https://woblink.com/ebook/to-co-wazne-weronika-zymelka-140740u

Cena:


ISBN

9788381194501: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!

Autor: Anna Makowska (Doktor Ania)

Jedzenie to przyjemność. ale jak odnaleźć w gąszczu sklepowych półek wśród tysięcy kolorowych produktów te naprawdę wartościowe? Autorka. farmaceutka z wykształcenia. pokazuje. że robienie zakupów spożywczych nie musi być źródłem stresu. a kluczem do oceny jest skład produktu.

‚Nasz świat to jedna wielka scena dla wielu aktorów – związków chemicznych. Jedne są lepsze. fajniejsze. a inne mniej korzystne dla naszego zdrowia. To czarne charaktery. Niektórych nie da się uniknąć. ale warto wyeliminować te. które jesteś w stanie odstawić od ręki… Wystarczy wziąć z półki w sklepie opakowanie leżące obok’.

Wydawnictwo: Burda

Cena: 35jakub charon, sherlock holmes ebook, piekielna milosc pdf, sylvia browne przepowiednie, teoria zachowania zasobów hobfolla, chłopi drzewo genealogiczne, psychologia koloru książka, naoczność, słowa światłości audiobook, lektura asiunia, nieodnaleziona mroz, zwiadowcy klan czerwonego lisa pdf, lego star wars przebudzenie mocy poradnik, ewa owczarz, oblezenie jadotville, adres nieznany, ryczel komentator sportowy tvn, roland topor opowiadania, transport kolejowy pdf…