ISBN

9788380643505: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/z-rawenny-pamiatki-rawennackie-corka-teodozjusza-ostatni-przytulek-dantego-zdzislaw-morawski-32129u

Cena:


Hiszpański kwiat

Autor: Sophia James

Kapitan Lucien Howard zostaje ciężko ranny w bitwie pod La Coruñą. Odnajduje go Alejandra Fernandez. córka dowódcy partyzantów. Opiekuje się Lucienem i pomaga mu dojść do zdrowia. Wkrótce między nimi budzi się uczucie. Po kilku tygodniach Lucien powraca do Anglii. ale wciąż nie może zapomnieć o kobiecie. która uratowała mu życie. Po kolejnym liście bez odpowiedzi postanawia odnaleźć ukochaną. Nie spodziewa się. że właśnie rozpoczyna najtrudniejszą misję swojego życia…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


ISBN

9788393494217: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-wychowania-czyli-jak-pomoc-dziecku-i-zadbac-o-siebie-agnieszka-wrobel-32366u

Cena:


Narzędzia Tytanów

Autor: Timothy Ferriss

NARZĘDZIA.KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SPRAWNOŚĆ. ZAMOŻNOŚĆ I MĄDROŚĆ

Przez ostatnie dwa lata autor bestsellerów „New York Timesa” Tim Ferriss poznawał zwyczaje i narzędzia ludzi sukcesu z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy zdołał podwoić swoje dochody. stał się bardziej elastyczny i szczęśliwszy. „Narzędzia tytanów” zawierają najciekawsze spostrzeżenia i fragmenty notatek ze spotkań z tymi wyjątkowymi ludźmi.

Z tej książki dowiesz się między innymi:

  •  Jak najlepiej zacząć dzień proponowaną przez Tonyʼego Robbinsa metodą wprowadzania się w odpowiedni stan ducha i umysłu. 
  • Jak przejść do ofensywy we własnym życiu. korzystając z rad miliardera Chrisa Sakki. 
  • Jak Arnold Schwarzenegger wykorzys

    Wydawnictwo: Harlequin

    Cena: 7.99    defetyzm co to, więź daje siłę, fredro aleksander bajki dla dorosłych, wstęp do prawoznawstwa beck, andrzej olszowski, geologia dynamiczna, metodologia badań socjologicznych nowak, poligamista, mapa zagrożenia terrorystycznego, implementacja intencji, poczet królów i książąt polskich pdf, spellforce 2 solucja, sytuacja na śląsku, naturalista andrew mayne, ten dzień ebook, marketing sportowy – teoria i praktyka pdf, polskie filmy dokumentalne, wielka księga cipek online, assassin’s creed ii poradnik, nauka czytania teksty do wydruku, rozwój chin…