ISBN

9788381161770: Wydawnictwo

Format

65: https://woblink.com/ebook/zmierzch-przemocy-lepsza-strona-naszej-natury-steven-pinker-tomasz-bieron-31385u

Cena:


W pustyni i w puszczy

Autor: Henryk Sienkiewicz

Książka opowiada o przygodach Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison w Afryce.

W spokojne życie dwójki bohaterów wkracza historia i polityka. Powstanie Sudańczyków niesie za sobą ogromne konsekwencje. Na skutek spisku dzieci zostają porwane…

Seria „Literatura Klasyczna” to zbiór najpiękniejszych dzieł światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Piękne. nowoczesne wydanie sprawia. że czytelnicy w każdym wieku z przyjemnością sięgną po lekturę. a piękne ilustracje umilą czytanie i pomogą wyobraźni przenieść się do świata fascynujących historii.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.99


Śpijcie. kotki

Autor: Cilla Borjlind

Tom Stilton we współpracy z komisarz Mette Olsäter i Olivią Rönning bierze udział w dochodzeniu w sprawie morderstwa nastolatka. którego ciało znaleziono w lesie w Smalandii. W pobliżu znajdują nóż z inskrypcją. która wskazuje. że chłopiec mógł paść ofiarą rumuńskiego gangu. Mette Olsäter wysyła Stiltona i Olivię do Bukaresztu. gdzie wpadają na trop makabrycznej organizacji handlującej ludzkimi organami. Odkrycie sprawia. że sami znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Śpijcie. kotki to czwarty tom lubianej przez czytelników serii o Tomie Stiltonie i Olivii Rönning.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Nosem psa. Wycieczka do fascynującego świata zapachów

Autor: Alexandra Horowitz

Alexandra Horowitz. autorka głośnego bestsellera „Oczami psa”. w swojej nowej książce objaśnia nam. w jaki sposób psy postrzegają świat za pomocą swojego najlepiej rozwiniętego organu zmysłów. czyli nosa. i w jaki sposób również my. ludzie. możemy wykorzystać nasz niedoceniany węch.

Dla psa nie istnieje coś takiego jak „świeże powietrze”. Każdy jego haust jest pełen informacji. W istocie to. czego każdy pies – oczywiście pies węszący. ale także pies drzemiący obok was na kanapie – dowiaduje się o świecie. pochodzi przede wszystkim z nosa.

W książce „Nosem psa” uczona badająca zdolności poznawcze psów w pasjonujący sposób odkrywa przed nami zagadkę psiego obrazu rzeczywistości.

Wyjaśniając. jak złożony świat otaczających nas woni jawi się dla psiego nosa. Horowitz zmienia w całości nasz pogląd na psy. Po przeczytaniu tej książki mamy wrażenie. że „dowąchaliśmy się” czwartego wymiaru – uwalniając się od biologicznych ludzkich ograniczeń i rozumiejąc zapachy jak nigdy wcześniej. Czujemy się. jakbyśmy sami. choćby na chwilę. byli psami.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 32.99seks autobus, kaszuba dermatolog, soria moria, podstawy fizyki tom 1 pdf, szmaragdowa tablica pdf, wojna makowa tom 2, sulamitka, kolejne 365 dni pdf pobierz, wójt jedziemy z frajerami, szef who kim jest, koniec pis, srodki przymusu bezpośredniego, wszyscy jesteśmy meekhańczykami, diogenes laertios żywoty i poglądy słynnych filozofów pdf, egzamin sep w pytaniach i odpowiedziach pdf, ślepa sprawiedliwość, podwojna tozsamosc, książka online za darmo, byłam służącą w arabskich pałacach pdf, o krakowskich psach i kleparskich kotach…