Pojednanie

Autor: Lauren Rowe

Gdy raz przestąpisz próg Klubu. uzależnisz się od jego zagadkowego i zmysłowego świata niebezpieczeństwa i burzliwego uczucia.
Odkryli najpiękniejszą miłość. I tajemnicę Klubu. Teraz muszą go zniszczyć. zanim Klub zniszczy ich…

Jonas: „Takiej miłości jak nasza nigdy nie było i nigdy nie będzie. Jesteśmy najpiękniejszą love story. jaką kiedykolwiek opowiedziano. Nasza miłość jest tak potężna i tak bezgraniczna. że wydaje się tylko snem…”
Tajemniczy Klub połączył milionera Jonasa Faradaya i piękną studentkę Sarah Cruz. Ich niepohamowana namiętność przerodziła się w głębokie uczucie. Lecz Jonas wciąż nie może sobie wybaczyć. że naraził Sarah na śmiertelne ryzyko. Wciąż zmaga się ze swoimi demonami.
Jest tylko jeden sposób. by mógł wyzwolić się od swojej

:

Cena:


Święty Jacek Odrowąż

Autor: Mary Windeatt-Fabyan

Książka opisuje niezwykłe życie świętego Jacka Odrowąża: jego podróże. kazania i cuda – nawet wskrzeszanie zmarłych!

Jest to wspaniała opowieść o tym. jak święty Jacek i jego dominikanie zaszczepili wiarę katolicką w Polsce. na Rusi. Litwie i w całej północnej Europie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9


Wyjaśnienie racji dzieł Bożych

Autor: Mateusz z Krakowa

Corpus Philosophorum Polonorum to seria wydawnicza prezentująca dorobek polskiej filozofii dawnej (cezurę stanowią tu rozbiory) w formie edycji krytycznych dzieł reprezentatywnych dla poszczególnych okresów i kierunków. Seria ta ma stanowić podstawowe narzędzie badawcze dla uczonych zainteresowanych polskim dziedzictwem filozoficznym. Wydawane w ramach serii dzieła zostały przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami edytorskimi. są zaopatrzone we wstępy i komentarze. indeksy i bibliografie.

 Corpus Philosophorum Polonorum dzieli się na trzy podserie: Series Mediaevalis. Series Novae Aetatis oraz Przekłady. Dwie pierwsze zawierają teksty źródłowe w językach oryginalnych. czyli głównie po łacinie. powstałe w okresie średniowiecza i w epokach kolejnych. natomiast trzecia to równoległe

:

Cena:


Czarny charakter

Autor: Łukasz Stachniak

Zaskakujący debiut Warszawiaka z ulicy Twardej to dzieje miasta. które zniknęło. opowiedziane językiem. którego już nie ma.

Fałszerze. kieszonkowcy. włamywacze. płatni zabójcy oraz skorumpowani stróże prawa.

Ulice-legendy: Krochmalna. Żelazna. Twarda. 

Domy gry. burdele. mordownie. 

Walki gangów. brutalne morderstwa. nierozwikłane zbrodnie. które nie doczekają się kary.

Czarny charakter to powieść o warszawskiej ulicy. Tej przedwojennej. tej okupowanej i tej stalinowskiej. Przewodnikiem po niej jest Ładeczek Lajzer. wnuk podrzędnego poborcy haraczu. Wraz z nim zawitamy na stołeczne bazary. do spelun. zrujnowanych domów i przeludnionych piwnic. 

Trzy Warszawy. Dwóch przyjaciół z marginesu. Jedno pragnienie władzy. I zemsty. 

Wys

:

Cena:


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 14). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 14: Tajemnica pergaminu

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Tajemnica pergaminu” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

Wy: 1

Cena:


To nie tak

Autor: Weronika Wierzchowska

Kiedy jest nam tylko dobrze. to nie zawsze dobrze… 

Blanka jest toksykologiem zatrudnionym w firmie wykonującej ekspertyzy sądowe i kryminalistyczne. Jej życie osobiste wali się w gruzy – zostaje porzucona przez wieloletniego partnera. który w dodatku jest jej szefem. Katastrofa w związku pociąga zatem za sobą także drastyczne zmiany w pracy. Blanka trafia do nowego działu. gdzie musi podjąć współpracę z co prawda przystojnym. ale ekscentrycznym Patrykiem. I kiedy wydaje się. że w spokoju może odzyskiwać równowagę psychiczną. na horyzoncie pojawia się trzech mężczyzn wprowadzających w jej życie jeszcze większy zamęt. Blanka nawet nie przypuszcza. że moment przełomowy dopiero nastąpi…
Przewrotna opowieść o zawrotnej fortunie. potrzebie kochania i niezwykłych zrządzeniach losu.

Weronika Wierzchowska – z urodzenia mieszczka. przez długie lata zatrudniona w wielkiej korporacji jako chemiczka. Niedawno przerwała karierę. zrzuciła 30 kilogramów i wyprowadziła się na wieś. Obecnie zawodowo związana z malutką firmą kosmetyczną. Chwile niezajęte wymyślaniem i wytwarzaniem kremów. żeli i serum odmładzających poświęca córce. domowemu kucharzeniu oraz grzebaniu w starych książkach. które bardzo kocha. Zamiłowanie do dawnych historii i wymyślania własnych próbuje połączyć. tworząc opowieści o życiu kobiet: tych współczesnych i tych żyjących w dawnych czasach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28mieszczka, mnich lewis, michalkiewicz stanislaw, biedne kraje, kwestia ceny ebook, dzieci po niemiecku, cukrzyca książka pdf, rynki finansowe sławiński, zjawiska paranormalne, bariery informacyjne, łukasz klinke, adam nita, myszy i ludzie steinbeck, wstep do psychoanalizy, marek kasperek, niemcy zychowicz, emi i tajny klub superdziewczyn audiobook, jak to dobrze być chłopakiem, arkadiusz peisert, opowieści z meekhańskiego pogranicza audiobook, statyka fizyka, gra w morderstwo, błaszak zoologia pdf…