Skończona gra. Marriage Games. Tom 2

Autor: CD Reiss

Finałowy tom uwodzicielskiej serii. która łamie wszelkie schematy w miłości

Diana myślała. że zdoła oddzielić uczucia od zasad małżeńskiej gry. które narzucił jej mąż. Teraz już wie. że są rzeczy. których nie można przewidzieć.

Nie mogła przypuszczać. że odkryje w sobie zupełnie nową naturę. która nie spodoba się Adamowi. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się ze zmianą. jaka zaszła w Dianie.

Obydwoje będą walczyć. Diana spróbuje odzyskać męża. który otworzył przed nią ekscytujący świat. Adam zechce odepchnąć żonę. choć nadal coś do niej czuje. Czy uda się im ocalić małżeństwo. które już nigdy nie będzie takie samo?

__

‚Cudowne zakończenie historii Diany i Adama. Pełna pasji. intensywna. seksowna. niegrzeczna historia. dokładnie taka. na

49.9: https://woblink.com/ebook/praktyka-zarzadzania-peter-f-drucker-139444u

Cena:


Biegacz

Autor: Charlie Engle

Charlie Engle nigdy się nie oszczędzał: biegał. poddawał swój organizm ciężkim próbom. sprawdzał granice własnej wytrzymałości – również na najbardziej zabójcze używki. Wieloletnie uzależnienie od kokainy oraz alkoholu zaprowadziło go na skraj przepaści. Jednakże odbił się od dna wielkim wysiłkiem woli i dzięki odkrytej na nowo pasji: bieganiu. Ścigał się w najsurowszych klimatach i najtrudniejszych warunkach. w dżungli i na pustyniach. Przewodził morderczej. liczącej ponad siedem tysięcy kilometrów – pokonanych w sto jedenaście dni bez dnia przerwy! – wyprawie przez Saharę. którą uwieczniono w wyprodukowanym przez Matta Damona filmie dokumentalnym Running the Sahara.

Rozgłos wokół Charliego zwrócił na niego uwagę urzędu skarbowego. Wszczęto dochodzenie. w wyniku którego Engle został skazany – jak się później okazało. niesłusznie – na karę więzienia za oszustwa na hipotekach. Spędził szesnaście miesięcy w federalnym zakładzie karnym Beckley w Wirginii Zachodniej. Podczas odsiadki biegał po niewielkiej więziennej bieżni i nawet zgromadził wokół siebie grupę zapaleńców. którzy tak jak on w bieganiu zobaczyli możliwość symbolicznej choćby ucieczki od więziennych warunków.

W Biegaczu Charlie Engle opowiada porywającą. zaskakującą. momentami zabawną. ale też niezwykle inspirującą historię swojego życia. Z niezwykłą szczerością pisze o swojej walce z uzależnieniem i o pobycie w więzieniu. a także o tym. jak dosłownie wybiegał sobie drogę do wolności. To motywująca. surowa i triumfalna opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości – i przekraczaniu ich.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


Keesh. syn Keesha. Wydanie dwujęzyczne Z GRATISAMI

Autor: Jack London

Keesh. syn Keesha to jedno z opowiadań pochodzących z tomu Serce kobiety. Jack London po raz kolejny zabiera czytelnika na mroźną Amerykę Północną. gdzie tytułowy bohater rozerwany pomiędzy prawami swojego plemienia a wpływem chrześcijańskich nauk białego człowieka. musi dokonać trudnego wyboru.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę domową w Meksyku. W jego twórczości często pojawia się motyw samotnej walki człowieka z panującym porządkiem spo

:

Cena:


Novae Res

Format: EPUB.MOBI

19

1:

Cena:


:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/140929/epub

1:

:

Cena:ibuk umcs, mów jak mówca audiobook, kto wiatr sieje pdf, wyka kazimierz, emily chang, zasady prawne, marynina, ostry dyżur, rodzina włoska, matematyka gimnazjum powtórzenie pdf, z piaskownicy w świat, julian sutor prawo dyplomatyczne i konsularne pdf, bajkoterapia literatura, konflacja, logistyka usług, proces kafki pdf, call of juarez gunslinger poradnik, jacek kolendowicz, z genealogii moralności pdf…