Z góry widać tylko nic

Autor: Arek Borowik

Pełna pasji. błyskotliwego humoru. kipiąca od emocji – mocna rzecz o namiętnościach!

Często pytają mnie. dla kogo jest ta książka. Zawsze odpowiadam: „Mam nadzieję. że dla wszystkich”. Patrzą na mnie wtedy jak na wariata. „To niemożliwe – słyszę. – Tak się nie robi”. „Dobrze – mówię. – W takim razie zastanówmy się. dla kogo ta książka nie jest”. To zwykle kończy rozmowę.

Strawiński (człowiek zwany koszmarem prezesów korporacji)

Z góry widać tylko nic to barwne opowieści. w których na pierwszy plan wysuwają się ludzkie namiętności. Dla kobiet i dla mężczyzn. O kobietach i o mężczyznach. Niebanalne. ponadczasowe. inspirowane znanymi baśniami. doty

1:

Cena:


1

:

:

Cena:


Angielska dama

Autor: Kate Walker

Milioner Heath Montanha wraca do Hawden. krainy wichrowych wzgórz i licznych bolesnych wspomnień. Nadal nie może zapomnieć. że Kat Nicholls złamała mu serce. wybierając innego. bogatszego. Składa jej niezapowiedzianą wizytę. Wystarczy jedno spojrzenie. by wszystkie uczucia odżyły…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99król dama walet, biegiem przez życie pdf, gdy po wielkim połowie, s. maria kwiek, ryszard panfil, natalia lemann, java zadania praktyczne, rozprawka z dziadów, wyrok remigiusz mróz, polscy podróżnicy i odkrywcy, silent hill 3 solucja, pielęgniarstwo xxi wieku, test z lektury kwiat kalafiora, pascendi dominici gregis, korona krolestwa polskiego, etos rycerski w średniowieczu, mikołajek ebook, rzucanie palenia książka, magdalena kędzior, kreskowki dla doroslych…