Cukrzyca. Jak z nią żyć

Autor: Dorota Drozd

Czym jest cukrzyca? Jak wygląda życie diabetyka? Kiedy mierzyć poziom cukru? Jakie insuliny są dostępne na polskim rynku? Na te i wiele innych pytań odpowiada doświadczona edukatorka i pielęgniarka diabetologiczna.

Jeśli u Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich zdiagnozowano cukrzycę. ta książka pomoże Ci oswoić chorobę i nauczy Cię. jak z nią żyć na co dzień: pracować. uprawiać hobby. podróżować. Wystarczy bowiem zdobyć dostateczną wiedzę o cukrzycy. aby zapewnić sobie odpowiednią samoopiekę i cieszyć się niezależnością. Pamiętaj jednak. że nic nie zastąpi porady profesjonalnego personelu medycznego. 

Z tego poradnika dowiesz się m.in.:

– na czym polega samokontrola w cukrzycy.

– jaki wybrać system do pomiaru glikemii.

– jak wyliczyć wymienniki węglowodanow

31.99: https://woblink.com/ebook/pani-fletcher-tom-perrotta-129210u

Cena:


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:


ISBN

9788381373302: Wydawnictwo

Format

103.2: https://woblink.com/ebook/rodo-ochrona-danych-osobowych-przewodnik-po-zmianach-z-nowa-ustawa-odo-barbara-pioro-130014u

Cena:


Szatan i Judasz: Śmierć Judasza. Tom 11

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Śmierć Judasza. Tom 11

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:mroz iluzjonista, ciałoterapia, james runcie, imperium osmańskie książka, rehabilitacja w geriatrii, wrota obelisków, streszczenie szczegółowe spotkanie nad morzem, obrońca doktryny, virion szermierz chomikuj, filozofowie xx wieku, opracowanie lektury chłopcy z placu broni, zachowanie po pigułce, podróż cilki pdf, oczy ciemności pdf, reformacja mapa, 365 dni blanka lipińska pdf docer, turbulence whitney g pdf, umysł milionera dawid piątkowski, the settlers: narodziny kultur, lód jacek dukaj, zaburzenia osobowości książka, mróz kontratyp pdf…