Cztery noce z księciem

Autor: Eloisa James

Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat. oświadczyła nieznośnemu Evanderowi. przyszłemu księciu Pindar. że wyjdzie za kogokolwiek. byle nie za niego. Choćby był ostatnim mężczyzną na świecie! Ku jej przerażeniu kilka lat później okazuje się. że rzeczywiście pozostał jej tylko on…
Evander ma własne powody. żeby przyjąć desperackie oświadczyny Mii. Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku. I to tylko wtedy. gdy sama będzie go o to błagać.
A Mia nie zamierza go błagać o nic!
Czy coś mogłoby złamać tak mocne postanowienia?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Słowa sercem szeptane

Autor: Izabela Majewska

 Młoda. piękna. dwudziestopięcioletnia studentka medycyny estetycznej próbuje odnaleźć miłość swojego życia. Dziewczyna pochodzi z dobrej rodziny. Studia są jej celem w życiu. jednak miłość pełni najważniejszą rolę. Jest bardzo zawzięta w dążeniu do celu. Kocha i chce być kochaną. W związku z mężczyzną. który ją bardzo kocha odkrywa. że to nie jest jej upragniona miłość. Postanawia rozstać się z chłopakiem w bardzo nieprzyzwoity sposób – poprzez kłamstwo. Po rozstaniu z ukochanym ulega wypadkowi. w którym traci nienarodzone dziecko. Po dłuższym czasie postanawia wziąć życie mocno w swoje ręce. Studia traktuje bardzo poważnie i zamierza odnaleźć prawdziwą miłość. W tych okolicznościach wpada jej w oko bardzo przystojny. starszy mężczyzna. Dziewczyna zakoch

9.9: https://woblink.com/ebook/ochrona-przed-wykorzystywaniem-przewagi-kontraktowej-w-obrocie-produktami-rolno-spozywczymi-prawa-i-obowiazki-przedsiebiorcow-katarzyna-czajkowska-matosiuk-31396u

Cena:


JARZMO WIELKOŚCI FRANCJI.

Autor: Marcin Darmas

Pascal Bruckner. Pierre Rosanvallon. Chantal Delsol. Pierre Manent. Philippe Raynaud. Georges Mink. Rémi Brague. Michel Wieviorka. Éric Fassin. Gilles Kepel. Olivier Roy. Anne-Marie Pel-letier. Olivier Mongin. Roger Chartier. Andrzej Żuławski. Dominique Wolton. Annette Wieviorka. François Godement. Yves Cohen. Alain Besançon – francuscy intelektualiści i wybitni przedstawiciele nauki. kultury i sztuki − w rozmowach z Marcinem Darmasem i Agatonem Kozińskim kreślą rozległy. skomplikowany i niepokojący obraz wyzwań stojących obecnie przed Francją. Europą i światem. Odwołując się do dziedzin. w których są ekspertami – historii. filozofii. socjologii. nauk politycznych. lingwistyki. mediów. literatury − stawiają niełatwe diagnozy dotyczące polityki Franc

:

Cena:


ISBN

9788374828482: Wydawnictwo

Format

25.5: https://woblink.com/ebook/biblia-nie-gryzie-marcin-kaczmarczyk-31454u

Cena:


1

:

:

Cena:


Historia brody

Autor: Christopher Oldstone-Moore

Po blisko stu latach nieobecności obserwujemy tryumfalny powrót brody. Spada sprzedaż maszynek do golenia. otwierają się dawno zapomniane barber shopy. a troska o piękną brodę to podstawowy obowiązek naprawdę stylowego mężczyzny.

Wodzowie. wojownicy. rewolucjoniści i hipsterzy – zarost zawsze jest deklaracją tego. kim mężczyźni są i co pragną osiągnąć.

Christopher Oldstone-Moore barwnie przedstawia niezwykłą historię zarostu. To fascynująca opowieść o odwiecznym konflikcie brody i brzytwy w walce o męskie oblicze. Bo zarost lub jego brak to coś więcej niż tylko poranny zabieg przed lustrem – to sygnał. jaki wzorzec męskości wybieramy. Zarost pozwala mężczyźnie zaznaczyć swoją pozycję. wyrazić osobowość i daje poczucie wolności.

Od najdawniejszych czasów poprze

29.9: https://woblink.com/ebook/przeczucie-tetsuya-honda-31247u

Cena:


1

:

:

Cena:


Marzenie Sycylijczyka

Autor: Lynne Graham

Sycylijski milioner Luciano Vitale nie zamierzał się żenić. ale chciał mieć dziecko. Zapłacił Jemimie Barber. by mu je urodziła. lecz ona uciekła z jego synem. Luciano odnajduje ją po ośmiu miesiącach. Odkrywa. że jest oszustką. złodziejką i pracuje dla agencji towarzyskiej. Jednak gdy przychodzi do jej domu. widzi kobietę. która z miłością i troską zajmuje się jego synem. Słusznie podejrzewa. że coś tu nie gra…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kroniki Nicci (Tom 1). Pani Śmierci

Autor: Terry Goodkind

Pierwszy tom nowego cyklu „Kroniki Nicci” pióra Goodkinda!

Terry Goodkind swoim świetnie znanym i mającym wielu fanów cyklem „Miecz Prawdy” stworzył całkowicie nową jakość w literaturze fantasy. Teraz w doskonałym stylu wraca do tamtego intrygującego świata i jego bohaterów. Nowy cykl „Kroniki Nicci” opowiada właśnie o jednej z jego ulubionych postaci w „Mieczu Prawdy”.

Niegdyś przyboczna złego imperatora Jaganga. znana jako Pani Śmierci. Nicci przeszła na stronę Richarda Rahla i obecnie służy jemu i Kahlan.

Jako ich emisariuszka wyrusza w podróż u boku prostodusznego proroka Nathana. który stracił swój dar. Będą musieli zmierzyć się z rozmaitymi niebezpieczeństwami i wziąć udział w groźnym magicznym starciu. A wszystko za sprawą tajemniczych zapisów w księdze życia podarowanej im przez wiedźmę i pragnienia Nathana. by odzyskać magiczny dar.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9sanderson książki, audiobook mp3 download pl, harda cherezińska pdf, dżuma audiobook, mobi książki, tęsknota motyw, chesterton ortodoksja pdf, podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa pdf, simona kossak saga puszczy białowieskiej, commandos: za linią wroga, podstawy rachunkowości winiarska pdf, adam michnik córka, strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi pdf, strategia konkurencyjna, odwet severski, jak pobrać książkę z ibuk, psychologia dziecka pdf, zbrodnia i seks…