EPUB.MOBI

8544: 22.99

https://woblink.com/product-publication/download/8544/epub

:

Cena:


W świecie powinności

Autor: autor zbiorowy

Niniejszy zbiór esejów zapoznaje Czytelnika z badaniami dotyczącymi problemu normatywności podjętymi nie tylko z perspektywy filozoficznej. lecz również psychologicznej oraz kognitywistycznej. W tomie znaleźć można eseje dotyczące normatywności dyskursu epistemicznego. problemu naturalizacji normatywności. jak również analizujące podstawowe pojęcia normatywne. Ponadto Czytelnik będzie mógł zapoznać się z normatywnymi aspektami etyki. matematyki. języka. moralności oraz umysłu.

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 50.9


Uczeń czarownicy

Autor: Adrian Antosik

„Uczeń Czarownicy”. pozornie jest to. książka zawierająca zbiór opowiadań. Przyjemne historie wyrwane z linii życia Rodu Dwóch Dłoni. opowiadają o losach niczym nie wyróżniającej się rodziny… Ale czy na pewno? Pozwólmy porwać się autorowi w podróż poprzez pokolenia rodziny noszącej piętno dwóch dłoni. Ludzi. którym nie obcy jest świat dawnych. mistycznych bóstw czy czarów. Poznajmy historie istot. którymi się stali. po zetknięciu się ze światem czyhającym tuż za zamkniętymi powiekami. Przypatrzmy się uważnie… Czy te historie. różnych osób w różnym czasie. na pewno nie są ze sobą powiązane?Adrian K. AntosikSzczecinianin. urodzony w 1988 roku. Jako gimnazjalista podjął pierwsze próby w świecie literackim. które po latach ukazały się w zbiorowym tomiku wierszy i jako elektroniczna ks

36: https://woblink.com/ebook/uwodzenie-w-dzien-frywolny-frywolny-9838u

Cena:piotrandryszczak.pl, the witness zagadki, zloty dukat, quo vadis streszczenie szczegółowe audiobook, tadeusz konwicki mała apokalips, białe łzy, życie w pojedynkę, japoński pisarz, zasady pisania, noc kiedy umarła pdf, literatura popularnonaukowa definicja, 365 ksiazka online, excel książka pdf, repetytorium maturalne geografia pdf, największy skarb piotra z karolci, książka jak rzucić palenie pdf, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia komentarz pdf…