Walka życia

Autor: Karol Dickens

Dwie siostry. Grez i Marion. żyją szczęśliwie w angielskiej wiosce z dwoma służącymi. Klemensi Niukom i Benjaminem Britem. i ich dobrodusznym ojcem. dr Dżeddlerem. Dr Dżeddler to człowiek. którego filozofią jest traktowanie życia jako farsy. Marion. młodsza siostra. jest zaręczona z Alfredem Gitfildem. Powierza Marion w opiece Grez i składa obietnicę powrotu. aby zdobyć rękę Marion.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Księgi wybranych. Tchnienie

Autor: Anna Kowalczewska

Dawno temu na ziemi nastał burzliwy czas zmian. Wszyscy walczyli o tereny dla siebie: elfy o lasy. krasnoludy o podziemia. demony o wulkany. Ludzie jednak byli przeganiani z miejsca na miejsce. Zwrócili się więc o pomoc do niebios – wszyscy bogowie słyszeli te modlitwy. tylko Żywioły zostawały obojętne na cierpienie ludzkie. Gdy doszło do starcia między cieniem a światłem. dżinny zdecydowały się przeciwstawić bóstwom Żywiołów i wykraść ich Esencję – serce ziemi. potężne i niebezpieczne narzędzie. Żywioły. zagniewane postępkiem dżinnów. ukarały je oraz im podobnych i zapowiedziały. że jeśli świat ponownie ogarnie niszczycielski chaos. tchną swoje geny w Wybranych. mających przynieść śmierć wrogiej sile. jednocześnie mając nadzieję. że ludzka rasa okaże się zbyt

24: https://woblink.com/ebook/zielony-zuk-i-bialy-golab-rozpaczy-albin-perc-133760u

Cena:allen eskens, szpiegowskie dziedzictwo, ashes and diamonds, dama paxtona pdf, maciej raś, nigdy nie jest za póżno, inne pieśni, język włoski pdf, budownictwo drogowe w zarysie pdf, zaproszenie do socjologii berger, jak pokochać siebie pdf, stephen king pdf, snowrunner poradnik, dorota gromnicka, przejrzeć anglików, o dwóch takich co ukradli księżyc pdf, mikrobiologia heczko pdf, zbigniew zawadzki, remigiusz mroz, malgorzata niezabitowska, fedon pdf, jak czytać ludzi radzi agent fbi pdf…