Kreatywne Szkoły

Autor: Ken Robinson

W książce Kreatywne szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe. praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały. przemysłowy model edukacji i pokazuje. jak wdrożyć wysoce spersonalizowany. ekologiczny model. który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku. by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły – pełna przykładów. przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata. a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje na

24: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-moj-przyjaciel-andre-stern-arno-stern-30955u

Cena: Arno Stern


KPA. Komentarz do zmian

Autor: Maciej J. Nowak

Najistotniejsze KPA. Komentarz do zmian jest praktycznym przewodnikiem po znowelizowanym Kodeksie postępowania administracyjnego. W przystępny sposób przed 

z tych zmian to nowe instytucje: 

■ mediacja.

■ milczące załatwienie sprawy.

■ administracyjne postępowanie uproszczone.

stawia – wchodzące w życie 1 czerwca 2017 r. rewolucyjne zmiany wprowadzone do procedury administracyjnej przez ustawę z 7 kwietnia 2017 r. 

■ europejska współpraca administracyjna. 

■ ogólne zasady nakładania i wymierzania administracyjnych kar pieniężnych oraz udzielania ulg w jej wykonaniu.

W książce omówiono praktyczne skutki nowych regulacji i przede wszystkim wskazano. na czym polegają różnice między dotychczasowym a nowym stanem prawnym. 

Autor przedstawia

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Nie opuszczaj mnie

Autor: Maxim Huerta

Pan Dominique lubi przychodzić do swojego sklepu jeszcze przed świtem. Zanim zapali światło i podniesie żaluzje. zamyka na chwilę oczy. W milczeniu porozumiewa się z wszystkimi odmianami kwiatów i zostawia im dość czasu. żeby wróciły na swoje miejsca. bo podejrzewa. że przez całą noc mieszały się między sobą. i spodziewa się. że kiedy naciśnie włącznik. wszystkie będą tkwiły w swoich wazonach pełnych czystej wody. Nigdy jeszcze nie przyłapał ich w ruchu. Zdarza mu się. że kiedy otwiera sklep. chce zamknąć się w środku i umrzeć. Gdy jednak widzi. jak nieśmiałe rojniki potrafią przetrwać bez wody i opieki. porzucone i zapomniane. rozumie. że i on zdoła przeżyć bez swojej miłości.

Kwiaciarnia pana Dominique’a to ulubione miejsce spotkań Mercedes i Tilde. Obie Hiszpanki już od

31.9: https://woblink.com/ebook/hotel-nad-zatoka-dobromila-jankowska-michal-pawlowski-jolanta-kucharska-holly-robinson-30925u

Cena:


The Eyes of Max Carrados

Autor: Ernest Bramah

Short mysteries involving the blind detective Carrados. Max Carrados is one of the most unusual detectives in all fiction. He is blind – and yet he has developed his other faculties to such an amazing degree that they more than compensate for his lack of sight. „The Eyes of Max Carrados” opens with a somewhat defensive essay which chronicles astonishing feats of the blind. Carrados himself outdoes them all and perhaps combines a few too many amazing abilities for real conviction. Here is a collection of the best of Max Carrados. a set of stories featuring a series of baffling puzzles to challenge the greatest of detectives. They are written by Ernest Bramah with great wit. style and panache.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9przygody filonka bezogonka audiobook za darmo, "maciej skowera", piraci z karaibów na krańcu świata, w zapomnieniu pdf, harry potter i zakon feniksa ebook, chyłka 11, adam mickiewicz konrad wallenrod, michał herer, ludzie bezdomni wypracowanie, autocad 2010 cena, andrzej wierzbicki z żoną, mord założycielski, kołodziej ewa, anna pogorzelska, gta vice city poradnik…