ISBN

9788376867052: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/zwiadowcy-13-klan-czerwonego-lisa-john-flanagan-126884u

Cena:


ISBN

9788365532251: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/ty-twoje-dziecko-i-szkola-ken-robinson-128427u

Cena:


Prawa człowieka

Autor: Jakub Tyszkiewicz

Od momentu podpisania w 1975 r. w Helsinkach Aktu końcowego Konferencji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie prawa człowieka nabierały coraz większego znaczenia w relacjach demokratycznych państw zachodnich z Warszawą. Stały się jednym z elementów zimnowojennej gry między dwiema stronami żelaznej kurtyny.

Czworo historyków z renomowanych polskich ośrodków akademickich. korzystając z do tej pory nieznanych. niedawno odtajnionych dokumentów przechowywanych w archiwach zagranicznych. opisuje. w jaki sposób rządy najważniejszych graczy zachodnich – Stanów Zjednoczonych. Wielkiej Brytanii. Republiki Federalnej Niemiec. Francji. państw skandynawskich i Kanady – odnosiły się do kwestii przestrzegania praw człowieka w PRL i jak wpływało to na ich po

15: https://woblink.com/ebook/w-drodze-do-domu-janina-zimirska-126963u

Cena:atlas ryb polskich pdf, słownik budowlany polsko angielski, to zdarza się tylko w filmach, dyskurs medialny, ogień i krew 2, czwarty-wymiar.pl, struktura funkcjonalna, sałtykow, baska friedmann, krematoria auschwitz, prawo i piesc, nieprzypadkowa, nowy patrol, labrador wychowanie, uroczysko nienacki, wstep do psychoanalizy, arkadiusz krawczyk, stefan chwin hanemann, bogusz mikuła, marcin popowski, jakub przytarski, chłopak który wiedział o mnie wszystko pdf, atlas pdf, logika zadania, pedagogika kultury prezentacja, oleg sokołow…