ISBN

9788381680523: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/przerwy-w-jedzeniu-muss-claus-140713u

Cena:


On. Strejlau

Autor: Andrzej Strejlau

Wyrusz w fascynującą podróż przez życie trenerskiej legendy!

W środowisku budzi szacunek. Stacje telewizyjne ustawiają się w kolejce po trzy zdania komentarza do każdej wiadomości ze świata futbolu. Jego głos eksperta zna prawie każdy telewidz.

Wydaje się nie do zastąpienia. ale był przeważnie obcym. który nie pasował do układanki w naszej piłce. Za inteligentny i za uczciwy. Do tego niepijący alkoholu. Ktoś taki był i jest z definicji podejrzany. Bez wahania zabierał głos w różnych gremiach. zawsze gdy nie zgadzał się z jakąś tezą. Nie kalkulował. co mu się opłaci. Do dziś jest romantykiem futbolu. Do bólu logicznym.

Rzadko mówiono o nim w towarzystwie per Andrzej. Raczej Strejlau. Z dodatkiem – ON. Dziwne nazwisko dziwnego faceta… <

Wydawnictwo: Trzecia Strona

Cena: 30mapa jezior mazurskich pdf, archiwistyka podręcznik pdf, statyka, znak.pl, marcin ożóg, biologia genetyka gimnazjum, max czornyj inna, real madryt strategia sukcesu, kreatywność sa, borelioza koinfekcje, centrum dialogu polsko rosyjskiego, chłopcy z placu broni mp3, poradnik world of zombie, audobook pl…