ISBN

9788380643550: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/brahma-waiwarta-puranam-nieznany-32137u

Cena:


Odrodzenie i Reformacja w Polsce

Autor: Józef Szujski

Ze wstępu autora: „Kolebki humanizmu [a więc także Odrodzenia i Reformacji]. szukać należy tam. gdzie kolebka i ognisko naszej zachodniej cywilizacji. Z Włoch poszedł humanizm na cały świat. a jaka była jego doniosłość. na to nie wystarczyłby frazes choćby najlepiej utoczony. wypowiedziany dzisiaj. to w całości wykładów. z przykładu na Polsce będę chciał szanownym słuchaczom unaocznić. Do mego zadania należy przedstawić wpływ wielkiego kierunku. gdzie indziej powstałego. na kraj daleki. do zachodniej cywilizacji należący. najdalszy od wielkiego zachodniego ogniska. Tutaj koniecznością się staje prawie już dlatego. aby upatrzyć moment właściwego chwycenia rzeczy. powiedzieć słowo o teorii. opartej na doświadczeniu wieków. wpływów takiego rodzaju…”

10: https://woblink.com/ebook/pierscienie-historyczne-polskie-franciszek-jaworski-32277u

Cena:anna wyrzykowska, namiętny pocałunek, chinskie anime, ebook online, edward dąbrowa, kultura rosyjska, psychologia zdrowia heszen, sw.weronika, ewa nowak markwitz, tijan pdf pl, syczące pustkowia mapa, unravel trofea, gramatyka angielska dla dzieci pdf, anatomia zbrodni, ja to ty ty to ja…