https://woblink.com/product-publication/download/28203/epub

1:

:

Cena:


Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu

Autor: Ronald Reng

To nie naszpikowana datami. nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej – do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.

Heinz Höher – jako piłkarz. szkoleniowiec. dyrektor sportowy i trener młodzieży – poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę. świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.

Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego. jak daleko kopną piłkę. po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach.

1:

Cena:


ISBN

9788364476839: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/dysydenci-aleksander-podrabinek-jerzy-szokalski-28578u

Cena:


ISBN

9788374409674: Wydawnictwo

Format

23.92: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-po-zmianach-praca-zbiorowa-28740u

Cena:


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 6). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 6: Katastrofa budowlana

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Katastrofa budowlana” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

Wy:

Cena:


Reguły. które warto złamać

Autor: Sue MacKay

Życie Olivii Coates-Clark. doskonałego chirurga plastycznego. wypełnia praca i działalność na rzecz potrzebujących. Na organizowanej przez siebie gali dobroczynnej Olivia odnawia znajomość z Zacharym Wrightem. przystojnym chirurgiem ortopedą. z którym kiedyś na krótko połączył ją gorący seks. Szlachetny gest jednego z kolegów sprawia. że obydwoje mają okazję wyjechać na cudowne egzotyczne wakacje. Zgadzają się pod warunkiem przestrzegania pewnych reguł – zero uczuć. zero zobowiązań i… zero seksu.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99paweł kuśmierczyk, czarownica camilla, zaproszenie jak napisac, erich daniken, szpring dziobowy, podstawy seksuologii pdf chomikuj, podstawowy dochód gwarantowany, niezdobyta melissa darwood pdf, pocketbook color, zly tyrmand, test z siłaczki, zgrzewanie tarciowe, sukienka dla barbie na szydełku schemat, nero pdf, polska arystokracja, meyrink golem, zgrzewanie tarciowe…