ISBN

9788365482709: Wydawnictwo

Format

29.03: https://woblink.com/ebook/niepowtarzalni-z-wielkopolski-wlodzimierz-andrzej-gibasiewicz-32224u

Cena:


Imaginarium. Tom 1. Gildia Wynalazców

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Poznajcie Mariannę – intrygującą dziewczynkę. która od sukienek i falbanek woli wiertarkę i lutownicę! Całe dnie spędza w warsztacie i konstruuje przeróżne maszyny. Pewnego dnia ojciec Marianny wysyła ją do Francji. do ciotki Isabell Sorel. z czego Marianna nie jest zbyt zadowolona. Aby nieco poprawić jej humor. ciotka zaprasza także Miłosza – najlepszego przyjaciela dziewczynki. Pewnego dnia w piwnicy starej rezydencji dzieci trafiają na drzwi. które prowadzą do… Imaginarium…

Prawdziwa uczta dla wszystkich fanów „Kronik Archeo” i innych powieści Agnieszki Stelmaszyk!

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9władcy z dynastii jagiellonów i ich dokonania, utwór prusa, czerwony pająk bonda pdf, delikt administracyjny, motywacja bez granic pdf, jedz i chudnij z dietą sirt chomikuj, jan namysł, uwarunkowania zarządzania zasobami ludzkimi, władca cieni cassandra clare pdf, brazylia – boliwia, welcome to spicy warsaw, małgorzata kita, grochola pocieszki, mowa zależna i niezależna przykłady, marcin chudziński, dykcik, gramatyka opisowa języka angielskiego notatki, prawo drogi, zagospodarowanie turystyczne pdf…