Nietrwała ondulacja. czyli rozterki fryzjerki

Autor: Małgorzata Thiele

Kiedy zaskakuje nas los. warto wziąć sprawy w swoje ręce i uczesać scenariusz

Zuzka to urocza fryzjerka z milionem pomysłów na minutę. która fryzjerką została… przez przypadek. A tych w jej życiu nie brakuje! Bohaterka dowcipnie opowiada o swoich perypetiach. wtajemniczając nas w zwariowane historie rodzinne. Z tych opowieści poznamy jej ukochanego Krzyśka. zwanego nieślubnym. oraz ich rozkosznego synka Antosia. Niebagatelną rolę w historiach niedoszłej wokalistki odegrają opiekunka Antosia Panika (czyli pani Monika) i jej specyficzny syn Antoni (zwany Banderasem). Los podsuwa różne scenariusze. a podejrzliwość bywa zgubna. dlatego Zuzia wpadnie w małe tarapaty. Czy wybrnie z nich dzięki urokowi osobistemu. zdolnościom fryzjerskim. nieprzeciętnej kreatywności

14.9: https://woblink.com/ebook/likwidacja-lub-zawieszenie-dzialalnosci-gospodarczej-aneta-szwech-130044u

Cena:


Etyka pracy a mobbing w ujęciu filozofii moralnej i psychologii

Autor: Magdalena Najda

Zasadniczym celem niniejszej pracy jest etyczna analiza zjawiska mobbingu z wykorzystaniem ustaleń psychologicznych. Mobbing można ujmować na wiele sposobów: jako patologię relacji między jednostkami. jako patologię zarządzania. jako znak czasów. w których osobisty sukces i wyścig po wygodne życie stały się najważniejszymi celami. kosztem takich wartości jak troska i odpowiedzialność za drugiego człowieka. W mojej pracy staram się umieścić mobbing w perspektywie etycznej. która pozwala zrozumieć to zjawisko przede wszystkim jako źródło zła moralnego. Celem moim jest wieloaspektowe pokazanie moralnego zła mobbingu. w ramach perspektywy integrującej wyniki badań psychologicznych z rezultatami dociekań etycznych. /ze Wstępu/

W: https://woblink.com/ebook/czarna-wrona-j-l-weil-133422u

Cena:


ISBN

9788380171589: Wydawnictwo

Format

15.75: htt

Cena:czasopisma, syberia 2 solucja, szyszkowiec olbrzymi cena, katastrofy przyrodnicze, dubois wymowa, małgorzata leyko, labirynt namietnosci, huston mamy problem, czerep rubaszny, mechanika statyka zadania z rozwiązaniami pdf, mikroekonomia klimczak, marketing i rynek pdf, jej wina i grzech pdf, fonologia a fonetyka, wschód stasiuk…