Srebrne tabu

Autor: Monika Mularska-Kucharek

Książka zawiera wywiady ze znanymi osobami oraz porady eksperckie na temat poprawy jakości życia ludzi starszych. O tym. jak spełniać swoje marzenia i dbać o codzienną aktywność opowiadają postaci kojarzone z telewizji (np. Krystyna Mazurówna. Teresa Lipowska. Andrzej Precigs. Ryszard Rembiszewski. Zofia Suska. Krystyna Sienkiewicz – jedna z ostatnich oficjalnych wypowiedzi). a także zwykli ludzie. którzy dzielą się swoimi pasjami podróżniczymi. literackimi i teatralnymi. Uzupełnieniem są teksty eksperckie (m.in. Ewy Czernik. psychoterapeutki. Bianci-Beaty Kotoro. psychoseksuolożki czy Ewy Kozieradzkiej. projektantki mody) dotyczące miłości. samotności. seksualności. kreatywności. sposobu ubierania się ludzi starszych.

Czas leci. Nie trać go. Ta książka jest wielką szansą na odmianę.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 63


Moje szerokie tory

Autor: Anna Szuszek

Na pierwszy rok filologii rosyjskiej zakwalifikowało się dziewięć dziewcząt. pochodzących z różnych stron Polski. Wzorowe uczennice uczestniczące w olimpiadach przedmiotowych. społecznice lub córki wysokich osobistości partyjnych. Zanim jednak tam dotarły musiały zdać egzamin za znajomości języka i ukończyć trzytygodniowy kurs przygotowawczy.

Lata 80-te to ciekawe czasy – Polacy zmieniali ustrój polityczny. spontaniczni. pełni nadziei i ufności grupowali się w strukturach nowego nurtu społeczno-politycznego „Solidarności”. Wspomnienia bohaterki przelane na papier przenoszą nas do Rosji. do miejscowości Miasto. Wraz z kobietą rozpoczynamy trudny a jednocześnie ekscytujący okres. Pierwszy rok studiów – kierunek filologia rosyjska.

<

:

Cena:


ISBN

9788374534215: Wydawnictwo

Format

42: https://woblink.com/ebook/szkice-krytyczne-dziela-zebrane-t-7-bruno-schulz-125702u

Cena:


ISBN

9788301198008: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/sieci-wplywu-nahai-nathalie-124621u

Cena:bartosz roch nowik, stosunki polsko słowackie, pozytywizm nowele, matka joanna od aniołów pdf, marek garbicz, dorota brzezińska, karolcia maria kruger, mózg autystyczny, geopolityka a bezpieczeństwo polski, agnieszka surma, zły jednorożec, brzydki zly i szczery, słownik języka polskiego pdf pobierz, opowiesc podrecznej ksiazka, książki do nauki niemieckiego pdf, koń trojański w mieście boga, planeta dobrych mysli, zmieniając siebie zmieniamy świat…