Miłość i inne deliria

Autor: Mika Dunin

„Miłość i inne deliria” to książka o uzależnieniu i strachu przed uczuciami. które biorą się z niezaspokojonych potrzeb. To autentyczne świadectwo ucieczki od życia. Pomaga refleksyjnie przyjrzeć się własnym demonom i z bezpiecznej odległości ocenić. jaką trajektorię przybiera nasze życie.

Książkę najcelniej streszcza hasło: kobieta. alkohol. seks… katastrofa. To historia kilku kobiet i ich zabójczego związku z mężczyznami i alkoholem.

Bohaterki Miki Dunin zdobyły się na odwagę. by opowiedzieć o kolejnych etapach życia pod wpływem alkoholu. miłosnego zamroczenia i seksualnej obsesji. Z perspektywy czasu szczegółowo analizują historie swojego uwikłania i pokazują spustoszenie. jakie uczyniło ono we wszystkich sferach ich życia i relacjach z bliskimi.

Książka zachwyca

:

Cena:


Wierni miłości

Autor: Grace Burrowes

Baron Sebastian St. Clair jako chłopiec znalazł się we Francji zdany tylko na siebie. Żeby przeżyć. musiał wstąpić do francuskiej armii. I dokonać niemożliwych wyborów…

Teraz wojna się skończyła. a on wraca do ukochanej Anglii. Pragnie wieść spokojne życie dżentelmena w swej wiejskiej posiadłości. Lecz przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Starzy wrogowie chcą zniszczyć wszystko. co jest mu drogie. Jednak tym razem nie będzie sam w swojej walce…

Millicent Danforth. młoda dama do towarzystwa jego ciotki. od pierwszej chwili jest zauroczona Sebastianem. Czy jednak zdoła mu pomóc zmierzyć się z intrygą. która może go kosztować honor i… życie?

I czy oboje są gotowi stoczyć jeszcze jedną. najsłodszą walkę – tym razem w imię miłości.

Wydawnict:

Cena:


Medyczne śledztwa. Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania

Autor: Jürgen Schäfer

Odkryj sekrety najlepszego lekarza roku 2013. Uzyskasz wiedzę niezbędną do zdiagnozowania boreliozy i poznasz skutki nadużywania leków. Dowiesz się. co mogą oznaczać trudności z oddychaniem. poznasz problemy wynikające z zepsutego korzenia zębowego. jak również wyczytasz wiele dodatkowych informacji z barwy krwi czy ciężkiego porodu. Rozpoznasz niedoczynność gruczołów przytarczycowych i bagatelizowany zespół bezdechu sennego. jak również lamblie. zespół wędrującej nerki czy zatrucie kobaltem. Dzięki opisanym w książce przypadkom znajdziesz nieoczywistą przyczynę nękających Cię dolegliwości i zamiast biegać od lekarza do lekarza. wybierzesz specjalistę gwarantującego szybkie i skuteczne wyzdrowienie. Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

:

Cena:


ISBN

9788301202200: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/geografia-fizyczna-swiata-jerzy-markowski-135658u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136203/epub

1:

:

Cena:apel jasnogórski chwyty, sarah jio książki, kariotyp mozaikowy, dobry chlopak, czując rozmowy o emocjach, roksana jędrzejewska-wróbel królewna, pochwała powolności, bayonetta poradnik, anna szwed, proroctwa królowej saby, cyber terroryzm, antologia polskiego reportażu xx wieku, zła miłość, juzef wybicki, kuba koisz, systemy medialne, kamienie na szaniec ksiazka, sekret pdf, mroczne porzadanie, cichym ścigałam go lotem…