Potencjał podmiotowy i kompetencje w perspektywie rozwoju kariery zawodowej

Autor: Anna Pogorzelska

Monografia stanowi rezultat opracowanego i zrealizowanego empirycznego autorskiego diagnostycznego projektu dotyczącego rozpoznawania. odkrywania i oceny potencjału podmiotowego i kompetencji jako istotnych zasobów. które zapewniają sukces i efektywne radzenie sobie w sytuacjach społecznych i zawodowych. Projekt został zainicjowany z założeniem. że najważniejszym dążeniem człowieka z punktu widzenia optymalnego funkcjonowania jest urzeczywistnianie posiadanych potencjalności. potrzeba rozwijania zdolności i zaangażowania w różnorodne aktywności.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 31.35


Baśnie braci Grimm wydanie piąte

Autor: Bracia Grimm

Wydanie piąte

Baśnie braci Grimm (niem. Kinder- und Hausmärchen) – zbiór baśni spisanych przez niemieckich pisarzy i językoznawców. braci Wilhelma i Jacoba Grimmów i opublikowany w roku 1812 (tom I) i w roku 1815 (tom II). Zbiór ten. powstały na podstawie wieloletnich badań podań. mitów i opowieści ludowych. stał się klasyką literatury. przetłumaczoną na wiele języków.

Bracia Grimm w publikowanych baśniach zmierzali do odtworzenia najstarszego wzorca motywów baśniowych w nich występujących. stąd charakterystyczne dla tych opowieści okrucieństwo. W świecie tych baśni panowało zwykle żelazne prawo moralne – dobro i przezorność zwycięża niegodziwość.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena:


Motorhead. Ochlejmordy i zadymiarze

Autor: Martin Popoff

Opowieść o początkach Motörhead.

„Gramy muzykę do tańca. ale za szybko. żeby dało się do niej tańczyć”

Dla hardkorowych fanów Motörhead i dla każdego. kto oddycha rock’n’rollem!

 

Najlepszy skład Motörhead – Ian „Lemmy” Kilmister. „Fast” Eddie Clarke i Phil „Philthy Animal” Taylor. Piekło. które wywołali na scenie muzycznej. z łatwością mogło wskrzesić zmarłych.

Motörhead – horda pechowych awanturników. zionących alkoholem i nakręconych amfetaminą – ożywa na kartach tej książki.

Ochlejmordy i zadymiarze to pierwsza książka. która traktuje o perypetiach klasycznego składu Motörhead. Martin Popoff zdradza kulisy powstania kanonicznych dzisiaj albumów: Motörhead. Overkill. Bomber. Ace of S

34.99: https://woblink.com/ebook/tour-de-france-etapy-ktore-przeszly-do-historii-moore-richard-128585u

Cena:


Stało się Słowo

Autor: Grzegorz Ryś

Czy Bóg mówi do nas w świecie. w którym zło zwycięża i nic już nie ma sensu? Ani praca. ani rodzina. ani miłość? Skoro Bóg przedstawia nam się imieniem „Jestem”. mamy ochotę Mu powiedzieć: „udowodnij”.

Imię „Jestem” oznacza obietnicę. A obietnica to słowo kluczowe dla wiary.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 18.99zdobyć koronę opowieść o jerzym kukuczce pdf, troszyński, książka kamienie na szaniec, barry schwartz paradoks wyboru, wszystkie czasy angielski pdf, teoria detekcji sygnałów, biochemia harpera 2018, zderzenie cywilizacji pdf, małgorzata malczyk, jego orgazm później, jak pisać zaproszenie, streszczenie lektury mikołajek i inne chłopaki, niania w nowym jorku, agnieszka greinert, lem astronauci, ewa kempisty-jeznach, pomnik cesarzowej achai tom 2 pdf, r.w. griffin podstawy zarządzania organizacjami, plastusiowy pamiętnik pdf, christina lauren szalona noc pdf, virion tom 2 chomikuj, kuratowski rachunek różniczkowy i całkowy…