Przesyłka

Autor: Sebastian Fitzek

Doktor Emma Stein. znana psychiatra i szczęśliwa mężatka. została zgwałcona przez „Fryzjera” – seryjnego mordercę. który – zanim zabije – goli kobietom głowy. Tyle że Emma przeżyła… Ona jedna…
Nie widziała twarzy swojego oprawcy. ale rozpoznaje go w każdym mężczyźnie. Nie pamięta. co naprawdę stało się tamtej nocy w hotelu. w którym nie ma pokoju. jaki opisała. Boi się. Odizolowała się od ludzi. Nie wychodzi z domu.
Aż do dnia. gdy przyjmuje przesyłkę… Zaadresowaną do sąsiada. którego nie zna i którego nigdy nie spotkała. choć mieszka na tej samej ulicy od lat…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


https://woblink.com/product-publication/download/31105/epub

1:

:

Cena:


Góra śpiących węży

Autor: Hanna Kowalewska

GDY WSZYSCY WOKÓŁ MAJĄ COŚ DO UKRYCIA…

W Górze śpiących węży – kontynuacji Tego lata. w Zawrociu – Matylda musi jeszcze raz zmierzyć się z przeszłością i rozwikłać kolejną rodzinną zagadkę. Kim był jej ojciec. który zginął. gdy miała pięć lat? Dlaczego pamięć o nim została niemal całkowicie wymazana z rodzinnych opowieści. a pamiątki z tego okresu zamknięte na klucz w pawlaczu? Czy znalezione tam stare zdjęcia pomogą wyjaśnić tajemnicę jego śmierci?

Krok po kroku. ze strzępków wspomnień. urywków rozmów. których nie chce kontynuować jej matka. z historii osobliwej rodziny Malinowskich. z którą pozornie niewiele ją łączy. Matylda układa obraz swojej przeszłości. dzieciństwa i zawikłanych rodzinnych relacji. Nie spodziewa się. jak wiele demonów z przeszłości obudzi. A i teraźniejszość przyniesie niejedną niespodziankę… Im więcej faktów poznaje. tym więcej ma wątpliwości. czy zna tak naprawdę swoich najbliższych…

Refleksyjna i znakomicie napisana powieść o szukaniu własnych korzeni. przemilczanych krzywdach. a także o świecie teatru. głośnej i modnej Warszawie. o spokojnej prowincji. która jak każde miejsce na świecie ma też swoje sekrety.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 35.9jaok janusz, janusz morbitzer, krzyżówka dla dzieci do druku, felix net i nika online, wydawnictwo pwn kontakt, wot i my 1 ćwiczenia, powieść kazana, nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite), kobiety sa z marsa, dzieje polski tom 4 andrzej nowak, noah po prostu jest, klasyczne teorie socjologiczne, alice hoffman, lekarze hitlera, świadectwo kosci, baronówna, opowieści z meekhańskiego pogranicza. wschód–zachód, repetytorium angielski gimnazjum pdf, dynastia niziołków…