Świat antyczny a my

Autor: Tadeusz Zieliński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Świat antyczny a my: (osiem wykładów. wygłoszonych na uniwersytecie w Petersburgu w roku 1901). Tadeusz Stefan Zieliński. pseud. Eheu (1859-1944) – polski historyk kultury. filolog klasyczny. profesor Uniwersytetu w Petersburgu i Uniwersytetu Warszawskiego. członek Polskiej Akademii Umiejętności. Był jednym z najwybitniejszych i najwszechstronniejszych badaczy świata antycznego. W latach 20. kilkakrotnie zgłaszano jego kandydaturę do Literackiej Nagrody Nobla; w tym okresie zdarzały się wyróżnienia tą nagrodą nie tylko pisarzy. ale również filozofów. historyków czy mówców. sam Zieliński jednak noblistą nie został. W swoich badaniach spec

3: https://woblink.com/ebook/slady-kultury-starego-swiata-na-rusi-kijowskiej-franciszek-rawita-gawronski-32282u

Cena:


ISBN

9788377794395: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/inteligencja-kwiatow-maurice-maeterlinck-32560u

Cena:


Problemy z rozliczaniem podróży służbowych

Autor: Mariusz Pigulski

Pracownikowi wykonującemu na polecenie pracodawcy zadanie służbowe poza miejscowością. w której znajduje się siedziba pracodawcy. lub poza stałym miejscem pracy przysługują należności na pokrycie kosztów związanych z podróżą służbową. Rozliczenia związane z podróżą służbową nastręczają wiele problemów zarówno pracodawcom. jak i pracownikom. Dotyczy to zarówno wysokości należności. sposobu ich udokumentowania. jak i ustalenia. czy wyjazd pracownika jest podróżą służbową. Publikacja w przystępny sposób wyjaśnia. jak rozwiązywać te problemy.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788381250795: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/ostatni-intruz-lukasz-praski-tana-french-32259u

Cena:origami modułowe wzory do pobrania, dwadzieścia pięć, historia astronomii, zieleń szmaragdu online pl, articles ćwiczenia, powiedzenia łacińskie, socjologia pdf, klasyfikacja budżetowa 2018 paragrafy, pochodzenie człowieka, repetytorium gimnazjalisty historia pdf, historia wewnętrzna pdf, julia kubisa, spychalska, remigiuszmroz.pl/seweryn, moj torin, czasopismo naukowe…