ISBN

9788324162574: Wydawnictwo

Format

29.8: https://woblink.com/ebook/pojednanie-lauren-rowe-28170u

Cena:


Sępy skalne. Powieść z Dzikiego Zachodu

Autor: Karol May

Karol May powraca na swój ulubiony Dziki Zachód. aby kontynuować opowieść o Old Shatterhandzie. Po raz kolejny spotykamy legendarnego wodza indiańskiego Winnetou i jego lojalnego przyjaciela. którzy wspólnie ruszają na pomoc tym. którzy akurat ich pomocy potrzebują. Ponownie przekonujemy się też o potędze przyjaźni. dzięki której można pokonać największe trudności.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


O miłości i innych demonach

Autor: Gabriel Garcia Marquez

Młody dziennikarz. Gabriel Garcia Marquez. zostaje w październiku 1949 roku wystany na reporterski zwiad na teren dawnego klasztoru. gdzie likwidowane są właśnie krypty pochodzące sprzed dwustu lat. W trakcie burzenia cmentarnych nisz z jednej z nich wypływa ogromna. bo mierząca dwadzieścia dwa metry jedenaście centymetrów. kaskada miedzianych i rzec by można żywych włosów.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 23.9


Św. Monika Ideał matki chrześcijanki

Autor: Frances Alice Forbes

Chrześcijanka. wydana za poganina. rodzi istne utrapienie… przyszłego świętego.

Dobrym przykładem jedna teściową.

Nawraca ją. służbę. a ostatecznie męża.

Jej syn odchodzi od prawdziwej wiary i przystępuje do sekty manichejczyków. Modli się za niego. wylewa łzy. a gdy trzeba… jest bardziej chrześcijanką niż matką. Ciągle podąża za synem. by ten po wielu latach powrócił do Boga. Prowadząc dysputy filozoficzno-religijne. kształtuje… Doktora Kościoła – św. Augustyna.

Jej postawa wzniosła go do świętości.

Dziś inspiruje matki do modlitw za dzieci.

Ale to jeszcze nie wszystko.

To tylko kilka epizodów życia

14.9: https://woblink.com/ebook/okropny-pan-timson-caryll-houselander-28572u

Cena:


ISBN

9788377917350: Wydawnictwo

Format

5.9: https://woblink.com/ebook/zew-krwi-jack-london-28243u

Cena:humor z zeszytow szkolnych, opus citatum, jak uwieść faceta, kod promocyjny publio, sposób na elfa ebook, vademecum gimnazjalisty angielski pdf, sherlock holmes audiobook, 13 dzielnica paryz, przyjdzie mordor i nas zje czyli tajna historia słowian, tomek w krainie kangórów, pzwl, piotr zychowicz książki, sprawdzian z geometrii klasa 6, analiza matematyczna w zadaniach krysicki, tajemnicaszczescia, pamięć absolutna nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia, julia piskorska, anthony de mello przebudzenie audiobook, czas przyszły niemiecki ćwiczenia, motoryczność człowieka, ryby polskie, dziedzictwo książka…