Praktyki HRM – Najlepsze studia przypadku z polskiego rynku

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development (PSTD.

Na 256 stronach znajdą Państwo najciekawsze studiów przypadku z dziedziny zarządzania firmą szczególnie w kontekście zarządzania kapitałem ludzkim. Wybór artykułów pochodzi z czasopisma „Personel i Zarządzanie”.

Praktyki HRM to pozycja nie tylko dla działów HR. lecz także dla menedżerów. którzy nie zawsze mają możliwość skorzystania z doradców ds. personalnych. Dzieje się tak w małych i średnich przedsiębiorstwach. w których często nie ma wykwalifikowanego specjalisty z obszaru HR.

Każda Firma musi wypracować własne narzędzia i metody postępowania w newralgicznych dla niej obszarach. lecz praktyki innych f

23.92: https://woblink.com/ebook/samochod-w-firmie-infor-pl-sa-30718u

Cena:


1

Autor: André de Maricourt

:

Cena:claude hopkins, każde martwe marzenie pdf, grube wiory paczes, na mp3, assassin’s creed renesans pdf, bez przebaczenia agnieszka lingas-łoniewska, ebooki free, czerń i purpura pdf, system w70, buszujący w zbożu pdf, charakterystyka marlowa i kurtza, instytucje rynku pracy, siedemsiostr.pl, mniej więcej store, morderstwo w orient expressie audiobook, w pustyni iw puszczy audiobook download, konie kabardyńskie, liber novus…