Homo falsus

Autor: Jan Borkowski

Książka jest oryginalną próbą naświetlenia problemu wszechobecności i różnorodności kłamstw i oszustw w relacjach międzyludzkich. Język autora cechuje barwność i rzetelność. spójność i logiczność. krytycyzm i erudycja oraz dyscyplina analizy i opisu. /dr hab. Marek ADAMKIEWICZ /

Autor nowatorsko. kompetentnie i konkretnie prezentuje bagatelizowaną społecznie. choć wielowymiarowo destruktywną. kwestię zachowań kłamliwo-oszukańczych. Tekst i forma tej książki sprawiają. że śmiało polecam ją jako bardzo interesującą i wartościową lekturę. /dr hab. Józef BEDNAREK/

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 25.2


Globalne zarządzanie i jego aktorzy

Autor: Marek Rewizorski

Autorzy dzieła podjęli się analizy zagadnienia poznawczo ciekawego. o dużym znaczeniu dla praktyki życia politycznego. gospodarczego i społecznego w świecie. szczególnie po kryzysie 2008+. W książce podjęto próbę eksplanacyjnego wglądu w podmiotowe i przedmiotowe aspekty globalnego zarządzania gospodarczego. koncentrując się na jego aktorach. obszarach oddziaływań. interakcjach. Autorzy szczegółowo analizują działanie takich instytucji jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Bank Światowy. WTO. agencje ratingowe. Bank Rozrachunków Międzynarodowych i OECD.

Nie ograniczyli się przy tym wyłącznie do wąsko postrzeganego. „technicznego” opisu problemu. lecz skonstruowali ciekawe i przydatne do przemyśleń i dyskusji wnioski. oceny

31.9: https://woblink.com/ebook/kroniki-portowe-annie-proulx-127285u

Cena:


Latarnia czarnoxięzka

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

‚Latarnia czarnoxięzka”. jak sam tytuł wskazuje. miała być w myśli autora wiernym obrazem Wołynia około roku 1842. Celem jej było typy wybitniejsze. stosunki miejscowe. życie i prądy odwzorować wiernie. nie schodząc nigdy do fotografii żywych wzorów i unikajac osobistości.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9michał wolak, jack goody, matematyka i my sprawdzian klasa 6 pdf, darmowe e booki do pobrania, rehabilitacja funkcji poznawczych ćwiczenia, podstawy organizacji i zarządzania stabryła pdf, przekładnia śrubowo kulkowa, alyssa i czary, monika gabriela bartoszewicz, lick kylie scott pdf pl, aplikacja audiobook, wilk zły, drwale annie proulx, bezwstydny klient pdf, książki online free, king cujo, anna żurek…